Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā skatītāju rekords un vairākām komandām zūd cerības

Pēc trešdienas, 21. februāra, spēlēm Nīcas sporta hallē Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā vairākas komandas zaudējušas cerības iekļūt labāko četriniekā, kas turpinās cīņu par medaļām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dienvidkurzemes novada čempionāta telpu futbolā desmitais sabraukums Nīcas sporta hallē iezīmējās ar vairākām lietām. Pirmkārt, šis bija visvairāk apmeklētais čempionāta sabraukums līdz šim, jo Nīcas hallē mačiem līdzi sekoja vairāk nekā 60 skatītāji! Un spēlētāji nelika vīlties, jo divas spēles no trim bija aizraujošas un ar intrigu līdz spēles beigām,” portālam “ReKurZeme” stāsta čempionāta organizators Ingars Kalējs. Viņš norāda, ka pēc šī sabraukuma vairākas komandas zaudēja cerības iekļūt TOP4 komandu vidū, kas turpinās cīņu par čempionāta medaļām.

Vakara pirmajā spēlē laukumā devās “FTS-Baltic” un “Zvejnieks”. “FTS-Baltic” futbolisti ātri ieguva trīs vārtu pārsvaru, bet “Zvejnieka” spēlētāji saņēmās un divus vārtus atguva. Beigās gan tiek fiksēta pārliecinoša “FTS-Baltic” komandas uzvara ar 8:2.

Nakamajā spēlē “Zvejnieks” ar 1:2 zaudēja “Dienvidkurzemei”. “Otrajā spēlē “Zvejnieka” puiši saņēmās. Lai arī “Dienvidkurzeme” ātri iegūst divu vārtu pārsvaru, tomēr “Zvejnieka” atgūti vārti atgriež intrigu un līdz pat spēles pēdējām sekundēm laukumā norisinājās bezkompromisa cīņa. Lai arī “Zvejnieka” komanda vairāk nekā piecas minūtes līdz spēles beigām centās spēlēt 5 pret 4, tomēr “Dienvidkurzemes” puiši izturēja un nosargāja uzvaru,” maču komentē I. Kalējs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakara noslēgumā uzkurinātos skatītājus sagaidīja “FTS-Baltic” un “Dienvidkurzemes” spēle. Tajā ar 4:2 uzvarēja “Dienvidkurzemes” futbolisti. “Ātri Toma Guca vārti izvirza “Dienvidkurzemi” vadībā, pēc brīža Toms Gucs rezultātu dubulto, taču tad piesaka sevi arī viens no “FTS-Baltic” līderiem – Dans Hūns, kas īsā brīdī panāk izlīdzinājumu uz tablo – 2:2,” stāsta I. Kalējs. Viņš piebilst, ka turpinājumā sevi atkal apliecina dienvidkurzemnieku līderis T. Gucs, kas iesita divus bezatbildes vārtus un svara kausus šai spēlē tomēr nosverā par labu “Dienvidkurzemei”.

Pēc Nīcas posma pretendentu skaits uz vietu labāko četriniekā ir sarucis līdz piecām komandām. “”Dienvidkurzemes” komanda var gana labā garastāvoklī gaidīt atlikušās pirmā riņķa cīņas, jo ar 16 punktiem būtu jāpietiek, lai turpinātu cīņu par šī gada čempionāta medaļām, taču “FTS- Baltic” komandai gan jau jācer un dažādiem sev labvēlīgiem rezultātiem, lai tomēr tiktu TOP 4 šogad. Bet nu “Nīcas”, “Liepājas Centra draudzes” un “Medzes/BLservisa” vienībai viss ir pašu rokās, jo šis komandas vēl aizvadīs katra pa divām spēlēm,” norāda čempionāta organizators.

Čempionāta nākamās spēles 28. februārī būs Vaiņodes sporta hallē. Pulksten 19 spēlēs “Vaiņode” un “Medze/BLserviss”. Pulksten 20 spēkosies “Medze/BLserviss” un “Nīca”. Pulksten 21 spēlēs “Nīca” un “Vaiņode”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta trijniekā izmaiņas nav notikušas. Topa galvgalī ar 11 vārtiem ir “Liepājas Centra draudzes” futbolists Artūrs Laugalis. Otrais ar desmit vārtiem ir nīcenieks Gunārs Lapiņš, bet trešais ar astoņiem vārtiem ir vaiņodnieks Mārtiņš Blumbergs. Ar septiņiem vārtiem seko Raivis Svilis (“Nīca”), Toms Brūns (“FTS-Baltic”) un T. Gucs.

Čempionātā ar 16 punktiem līderpozīcijās ir “Dienvidkurzeme”. Otrajā vietā ar 14 punktiem ir “FTS-Baltic”, bet trešajā ar 13 punktiem ir “Nīca”. Ceturtā ar 12 punktiem ir “Medze/BLserviss”, bet desmit punkti ir “Liepājas Centra draudzei”. Tālāk seko “Zvejnieks” (9), “Priekules SC” un “Vaiņode” (abām pa 5) un “Apvienotie Emirāti” (0).

Foto – Jānis Lācis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.