Dienvidkurzemes novada ložu šāvēji pārliecinoši triumfē Latvijas kausa izcīņā

Latvijas kausa izcīņā sievietēm finālā uzvarēja aizputniece Sabīne Ķeķe (vidū), bet otrā bija vēl viena aizputniece Marta Bladžinauska (pa kreisi). Foto no Riharda Frīdenberga arhīva.

Dienvidkurzemes novada ložu šāvēji Tukumā pārliecinoši uzvarēja Latvijas kausa izcīņā komandu vērtējumā, kā arī guva godalgas dāmu konkurencē.

Sievietēm vingrinājuma “PŠ-60” finālā uzvarēja Dienvidkurzemes novada ložu šāvēja Sabīne Ķeķe no Aizputes. Viņas treneris ir Rihards Frīdenbergs, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Finālā otro vietu ieguva Dienvidkurzemes novada pārstāve Marta Bladžinauska, trešajā vietā atstājot dobelnieci Beāti Šmukstu. M. Bladžinauskas trenere ir Ilze Frīdenberga. Tūlīt aiz fināla devītajā vietā palika aizputniece Sindija Čīma.

Vīriešu konkurencē vingrinājumā “PŠ-60” ceturto vietu ieguva Dienvidkurzemes novada šāvējs Jānis Lasmanis. Sesto vietu ieguva Raivis Balodis, bet septītais bija Rolands Liepiņš.

Par uzvarētāju kļuva Balvu novada sportists Didzis Aleksāns, otrais bija dobelnieks Guntis Inauskis, bet trešais – Krāslavas pārstāvis Aļģis Berestnevs.

Šauteņu vingrinājumā komandu vērtējumā pārliecinoši uzvarēja Dienvidkurzemes novads (316 punkti), otrā bija Dobeles Sporta skola (222), bet trešā palika Krāslavas Sporta skola (123).

Latvijas kausa izcīņā varēja piedalīties ložu šāvēji, kuri dzimuši 2008. gadā un vecāki.

Ceturtdien, 17. novembrī, Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperi startēs Dobeles Sporta skolas atklātajā čempionātā ložu šaušanā. 24. novembrī Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvēji dosies uz Belastoku, kur startēs Polijas atklātajā čempionātā ar pneimatiskajiem ieročiem.

1. decembrī Rīgā novada jaunie sportisti sacentīsies Latvijas Jaunatnes čempionātā jaunākajā vecuma grupā.