Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada seniorus aicina pieteikties svētku koncertam

Atzīmējot Starptautisko senioru dienu, 1. oktobrī pulksten 12 Kazdangas kultūras centrā Dienvidkurzemes novada seniori aicināti uz koncertu “Paši skaistākie vārdi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā skanēs sirsnīgas, dzīvespriecīgas un klausītāju iemīļotas populāras latviešu estrādes dziesmas, kuras izpildīs mūziķi Uģis Roze, Andris Ērglis, Juris Kristons (taustiņinstrumenti) un Ēriks Upenieks (ģitāra), portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Ar saknēm tagadnē, ar saknēm nākotnē dzīvo mūsu kultūra un mūsu tauta, tāpēc katru gadu īpaši godinām savus mīļos seniorus ar kādu īpašu koncertu. Viņu satikšanās prieks un mirdzošās acis padara priecīgu un laimīgu ikvienu, tāpēc novēlam izbaudīt koncertu un ražas laiku – dabā un dzīvē, lai jaunākā paaudze var smelties no senioru dāsnā dzīvesgudrības avota kā ikdienā, tā kopīgos prieka un atpūtas brīžos. Lai veselība un dzīvesprieks ikvienam mūsu novada senioram!” svētkos sveic Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Inese Gusta.

Ieeja koncertā bez maksas. Koncertam pieteikties līdz 25. septembrim, zvanot pa tālruni 26681805. Nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts transports.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.