Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada un Liepājas seniori aicināti pieteikties Ziemassvētku radošajām darbnīcām

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa sadarbībā ar pirmsskolas izglītības iestādi “Prātnieks” un Liepājas Jauniešu māju aicina seniorus pieteikties uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām decembrī, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Radošo darbnīcu laikā būs iespēja apgūt jaunas prasmes, izgatavot dāvanas sev un saviem mīļajiem, darboties kopā ar bērniem un jauniešiem:

• 1.12.2022. plkst. 11:00 “Ziemassvētku dāvanu zeķu šūšanas darbnīca”, darbnīcas vadītāja Kristīne Liepiņa, Peldu iela 5, Liepāja. 

Darbnīcas laikā varēsiet izveidot savu Ziemassvētku dāvanu zeķi, lai iepriecinātu sevi vai sev mīļu cilvēku svētkos. Līdzi jāņem šķēres un vēlme darboties.

• 6.12. 2022. plkst. 11:00 “Dāvanu saiņošanas darbnīca”, darbnīcas vadītāja Zigrīda Mantaja, Peldu iela 5, Liepāja. 

Darbnīcas laikā būs iespēja iemācīties skaisti iesaiņot dāvanas un uzzināt par dažādām zāļu tējām, kas var noderēt kā svētku dāvana. Līdzi jāņem šķēres un ja ir – kāda dāvana, kuru vēlaties nodarbības laikā iesaiņot.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
• 7.12. 2022. plkst. 17:00 “Ziepju veidošanas darbnīca”, darbnīcas vadītāja Baiba Griezīte, sadarbībā ar Liepājas Jauniešu mājas jauniešiem, Kungu iela 24, Liepāja. 

Darbnīcas laikā varēsiet kopā ar jauniešiem uzzināt visu par ziepju gatavošanu – sastāvdaļām, kas nepieciešamas ziepju veidošanas procesā un to, kā praktiski izgatavot ziepes. Pēc ziepju izgatavošanas būs iespēja iemācīties tās skaisti iesaiņot kā Ziemassvētku dāvanu.

• 9.12.2022. plkst. 10:00 “Piparkūku darbnīca”, darbnīcas vadītāja Agnese Lejniece un pirmsskolas izglītības iestādes “Prātnieks” vecāko grupu audzēkņi un pedagogi, Koku iela 10, Liepāja. 

Darbnīcas laikā kopā ar pirmsskolas izglītības iestādes “Prātnieks” bērniem būs iespēja cept piparkūkas, izrotāt tās un kopīgi lasīt Ziemassvētku pasakas. Līdzi ņemt priekšautiņu un vēlmi radoši darboties kopā ar bērniem.

Dalība darbnīcās bez maksas un vietu skaits ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 29. novembrim zvanot uz tālruni 25646244 vai aizpildot pieteikšanās anketu šeit https://ej.uz/ZSD2022

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.