Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēji izcīna godalgas Igaunijā

Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvēju no Aizputes Igaunijas pilsētā Hāpsalu guva godalgas un vērtīgu pieredzi Ilmara Randmaa starptautiskajās piemiņas sacensībās ložu šaušanā, kas pulcēja lielu dalībnieku skaitu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Visveiksmīgāk no aizputniekiem startēja Rolands Liepiņš, kurš vecākajā dalībnieku grupā kļuva par absolūto uzvarētāju, iegūstot ceļojošo balvu. Sacensībās ložu šāvēji varēja piedalīties trīs vingrinājumos, R. Liepiņš veiksmīgi startēja visos vingrinājumos. Viņš uzvarēja vingrinājumos “MŠ-30” (290 punkti) un “PŠ-40” (387), bet otro vietu ieguva vingrinājumā “MŠ-3×20” (275).

Marta Anmarija Bladžinauska ieguva otro vietu vingrinājumā “MŠ-3×20”, kur ar 283 punktiem piekāpās tikai dobelniecei Anetei Tukišai. Ceturto vietu aizputniece ieguva vingrinājumā “PŠ-40” (381), bet vingrinājumā “MŠ-30” ar 276 punktiem palika 11. vietā. Absolūtajā vērtējumā viņa ieguva trešo vietu.

Amanda Zozuļa savā vecuma grupā ieguva trešo vietu vingrinājumā “MŠ-30” (283), bet vingrinājumā “MŠ-3×20” izcīnīja desmito vietu. Viņa ieguva 259 punktus.

Norlands Rudzītis ar 375 punktiem izcīnīja astoto vietu vingrinājumā “PŠ-40”. Luīze Boļšakova ar 275 punktiem ieguva piekto vietu vingrinājumā “MŠ-3X20”. Savukārt Kristiāns Ozoliņš bija piektais vingrinājumā “MŠ-30”.

Marta Lietavniece ar 275 punktiem bija septītā vingrinājumā “MŠ-30”, bet Emīls Bloks ierindojās 12. vietās vingrinājumos “MŠ-30” (269) un “MŠ-3X20” (256). Tikmēr Roberts Rēders izcīnīja sesto vietu vingrinājumā “MŠ-30” (271).

Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēkņi Igaunijā startēja, lai gatavotos Latvijas jaunatnes čempionātam vidējā vecuma grupā, kas notiks aprīļa sākumā. I. Randmaa piemiņas sacensībās bija liela konkurence tieši šajā vecuma grupā.

Arī jaunie ložu šāvēji ar startu bija apmierināti, jo varēja sacensties lielā konkurencē, bet sacensību starplaikos izpeldēties slēgtā peldbaseinā.