Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperi izcīna sudraba medaļas Latvijas Jaunatnes čempionātā

Vingrinājumā “MŠ-30” meitenēm bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāve Amanda Zozuļa (pa kreisi). Foto no Riharda Frīdenberga arhīva.

Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperi Dobelē izcīnīja sudraba medaļas komandu vērtējumā Latvijas Jaunatnes čempionātā jaunākajā vecuma grupā. Individuālajā vērtējumā bronzas medaļu ieguva Amanda Zozuļa.

Komandu vērtējumā zelta godalgas ieguva Dobeles Sporta skolas šāvēji (2959 punkti), otrie bija Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēkņi (2826), trešo vietu ieguva Krāslavas Sporta skola (2108), ceturtajā vietā atstājot Tukuma Sporta skolu (1942), informē Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš norāda, ka čempionātā piedalījās tikai četras komandas. Jaunie sportisti cīnījās par 2021. gada čempionāta godalgām. Ierasti čempionāts notiek decembrī. 2020. gadā tas tika atcelts, bet pagājušā gada sacensības tika aizvadītas ar viena mēneša nobīdi.

Vingrinājumā “MŠ-30” meitenēm 30 šāvienos guļus triumfēja dobelniece Amanda Zandersone (289), otrā bija dobelniece Anete Tukiša (287), bet bronzas godalgu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas snaipere Amanda Zozuļa (286).

Puišiem vingrinājumā “MŠ-30” visas trīs godalgotās vietas tika Dobeles šāvējiem. Uzvarēja Aleksandrs Bargatins (285), aiz sevis atstājot Jāni Tukišu (283) un Edgaru Ērstiķi (277).

Standarta vingrinājumā “MŠ-3×10” no trim stāvokļiem meitenēm par Latvijas Jaunatnes čempioni kļuva Krāslavas sportiste Lija Ignatjeva (270), otrā bija A. Zandersone (264), bet trešā palika A. Tukiša (260).

Puišiem vingrinājumā “MŠ-3×10” uzvarēja A. Baragatins (264), otrais bija E. Ērstiķis, bet trešais – J. Tukišs (abiem pa 251).

Dienvidkurzemes novada ložu šāvējiem no Aizputes nākamais starts būs no 18. līdz 20. februārim Igaunijā, kur Hāpsalu notiks Ilmāra Randmā starptautiskās piemiņas sacensības.