Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Durbē atjauno Skolas ielas posmu

Durbē 1. augustā uzsākti darbi pie Skolas ielas posma pārbūves, kur projekta ietvaros uzlabos pašvaldības satiksmes infrastruktūru posmā no Skolas ielas 3 līdz krustojumam ar Sporta ielu vairāk kā 300 m garumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta ietvaros ielas posmam veiks pilnīgu konstruktīvo slāņu pārbūvi, uzlies jaunu asfalta segumu, kā arī izbūvēs jaunu atmosfēras nokrišņu novadīšana sistēmu, lai lietus ūdens un citi nokrišņi nenonāktu sadzīves kanalizācijas sistēmā. Objektu plānots nodot ekspluatācijā līdz 2023. gada jūlijam, vēsta Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Būvdarbus veic SIA “CTB” saskaņā ar SIA “VCI” izstrādāto tehnisko dokumentāciju. Autoruzraudzību veic SIA “VCI”, bet būvuzraudzību SIA “SB Uzraudzība”. Būvdarbu izmaksas sastāda 240 996,83 EUR (t. sk. PVN), no kura 85 % ir valsts budžeta finansējums, bet 15 % pašvaldības budžeta finansējums.

Agrāk šī iela bija ar bruģa segumu, 20. gs. 80-jos gados laukakmeņu bruģa segumam tika uzklāts asfalta segums, nemainot ceļa pamata konstruktīvos slāņus, līdz ar to ielai ir zema nestspēja. Ievērojot pieaugušo komersantu un lauksaimniecības darbības intensitāti un transportlīdzekļu masu, ir izveidojusies deformācija kā ceļa segā, tā arī konstruktīvo slāņu līmenī. Minētā iela tiek izmantota arī sabiedriskā transporta maršrutos un skolēnu pārvadājumiem, kā arī nodrošina piekļūšanu pašvaldības infrastruktūras objektiem. Ielas posms ir stratēģiski svarīgs uzņēmējiem, nokļūstot ražošanas teritorijās, kā arī tas nodrošina piekļuvi pašvaldības pakalpojumu sniegšanas vietām.

Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.