Edgars Miķelis Kovaļskis: “Otrajā puslaikā pazaudējām spēles pavedienu”

Foto – Uldis Dobelis

“Sestdien aizvadījām smagu spēli! Iesākām labi, guvām ātrus vārtus un kontrolējām spēli, bet otrajā puslaikā pazaudējām spēles pavedienu!” futbola kluba “Karosta” izcīnīto otro uzvaru komentē vienīgo vārtu autors Edgars Miķelis Kovaļskis.

“Pats svarīgākais, ka izcīnījām trīs punktus un ar katru nākamo spēli uzlabosim spēles kvalitāti,” pārliecināts ir Edgars M. Kovaļskis.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka “Karosta” 7. maijā savā laukumā aizvadīja otro spēli Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā un guva otro uzvaru, ar 1:0 pārspējot komandu “Jūrnieks”.

Spēle iesākās ar pārliecinošu “Karostas” bumbas kontroli, kas visai ātri pārvērtās arī vārtu guvumā, kad 10. minūtē izcēlās E.M. Kovaļskis, ar galvu no vārtu priekšas bumbu raidot vārtu tīklā. Futbolistam šie bija jau otrie vārti jaunajā sezonā “Karostas” sastāvā.

Dzeltenās kartītes Karostas komandas sastāvā nopelnīja Juris Kučma (30) un Remirs Moseičenko (35), bet pretinieku komandā – Artūrs Piļenkovs (50`).

“Karosta” 15. maijā aizvadīs savu pirmo spēli izbraukumā, spēlējot pret “Mārupi SC”. Nākamā mājas spēle būs 29. maijā.

“Karosta” otrās līgas Rietumu zonā ar sešiem punktiem ir pirmajā vietā.