Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Elpo droši: kāpēc ar NDIR sensoru aprīkots CO2 mērītājs ir nepieciešamība

Kad runa ir par gaisa kvalitātes uzraudzību jūsu mājās, oglekļa dioksīda (CO2) mērītājs ir būtisks instruments. CO2 ir gāze bez krāsas un smaržas, ko rada cilvēka elpošana un citi avoti, piemēram, gāzes plītis, kamīni, sveces. Augsts CO2 līmenis var negatīvi ietekmēt cilvēku veselību, īpaši bērnu, izraisot tādus simptomus kā galvassāpes, nogurumu un miegainību. Runājot par CO2 monitora izvēli savai mājai, ir pieejamas daudzas iespējas, taču ne visi sensori ir vienādi. Viena no labākajām opcijām tirgū ir CO2 mērītājs, kas aprīkots ar nedispersīvu infrasarkano (NDIR) sensoru. Šajā rakstā “Maple CO2” mērītāju ražotāji www.co2maple.com paskaidros, kāpēc NDIR sensori ir labākā izvēle mājās un kāpēc jums vajadzētu izvēlēties šāda veida sensoru.

Pirmkārt, NDIR sensoriem ir augsta precizitātes pakāpe. Tie var izmērīt CO2 līmeni ar precizitāti aptuveni ±50 ppm. Tas nozīmē, ka varat uzticēties sava CO2 monitora rādījumiem.

Otrkārt, NDIR sensoriem ir zema novirze. Tas nozīmē, ka tie saglabā savu precizitāti laika gaitā, padarot tos ideāli piemērotus ilgstošai CO2 līmeņa uzraudzībai jūsu mājās. Atšķirībā no citiem sensoriem, NDIR sensori laika gaitā nezaudēs savu precizitāti, nodrošinot jums uzticamus un konsekventus rādījumus.

Treškārt, NDIR sensoriem ir zems enerģijas patēriņš. Tie patērē ļoti maz enerģijas, tāpēc tie ir ideāli piemēroti ar akumulatoru darbināmām ierīcēm, piemēram, pārnēsājamiem CO2 monitoriem vai mājas monitoriem. Tas nozīmē, ka jūsu CO2 mērītājs nepatērēs pārāk daudz enerģijas un darbosies ilgāk ar vienu uzlādi.

Ceturtkārt, NDIR sensori ir lēti salīdzinājumā ar citiem CO2 sensoru veidiem, padarot tos par rentablu risinājumu mājām. Tas nozīmē, ka jums nebūs jātērē daudz naudas, lai iegūtu augstas kvalitātes CO2 monitoru, kas aprīkots ar NDIR sensoru.

Piektkārt, NDIR sensori ir nesagraujoši, tas nozīmē, ka tie nesabojā izmērīto paraugu, padarot tos ideāli piemērotus iekštelpu gaisa kvalitātes ilgtermiņa uzraudzībai. Un visbeidzot, NDIR sensoriem nav nepieciešama regulāra kalibrēšana, izmantojot dārgas gāzes, kas padara tos par rentablāku risinājumu ilgtermiņā.

Visbeidzot, ja meklējat CO2 monitoru savai mājai, vislabākais risinājums ir ar NDIR sensoru aprīkotais. Ar savu augsto precizitāti, zemo novirzi, zemo enerģijas patēriņu, zemām izmaksām un bez kalibrēšanas gāzēm, tas nodrošinās uzticamus un konsekventus gaisa kvalitātes rādījumus mājās, saglabājot jūsu ģimenes veselību.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.