Endijs Šlampe par “Karostas” pirmo uzvaru: “Varbūt nevajag izšaut visu pulveri uzreiz”

Foto – Uldis Dobelis

“Pirmā spēles izvērtās, kā jau jebkura čempionāta pirmās spēles – daudz emocijas un nepiespiestu kļūdu, bet kopumā domāju, ka uzvarējām pelnīti,” futbola kluba “Karosta” pirmo uzvaru Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā komentē kluba izsargs un izpilddirektors Endijs Šlampe.

“ReKurZeme” jau svētdien rakstīja, ka “Karosta” sezonas pirmajā līgā savu skatītāju priekšā ar 2:1 uzvarēja “Babītes SK” vienību.

Pirmos vārtus šosezon Karostas komandas sastāvā guva Arturs Cvetkovs, 20.minūtē panākot rezultātu 1:0, savukārt 32.minūtē karostnieks Edgars Miķelis Kovaļskis, komandas labā guva otros vārtus. Tieši pirms pirmā puslaika beigām, “Babītes SK” spēlētājs Sandis Ķiecis rezultāta starpību samazināja. Otrajā puslaikā karostnieki izveidoja vairākus bīstamus momentus, taču vārtus neizdevās gūt.

Dzeltenās kartītes Karostas komandas sastāvā nopelnīja Edgars Miķelis Kovaļskis (24), Ivo Skripko (28), pretinieku komandā – Konstantīns Leviņskis (38`).

“Domāju, ka uzvarējām pelnīti, jo lielākos spēles daļu kontrolējām bumbu un tikai retu reizi ļāvām pretiniekiem pietuvoties mūsu sargātajiem vārtiem,” stāsta E. Šlampe.

“Ņemot vērā izveidoto momentu daudzumu, vēlētos, lai mēs izcīnītu pārliecinošāku uzvaru, bet varbūt nevajag “izšaut visu pulveri uzreiz” un atstāt vārtus arī nākamajām spēlēm! Paldies kuplajam atbalstītāju pulkam, kas ieradās un visas spēles garumā atbalstīja komandu. Cerams, ka turpināsim priecēt ar savu spēli un atbalstītāju skaits kļūs tikai lielāks!” piebilst “Karostas” izpilddirektors.

Nākamā spēle notiks sestdien, 7. maijā, pulksten 17 Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā, kur “Karosta” uzņems “Jūrnieks” komandu.