Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Estētiskā zobārstniecība: 5 izplatīti kosmētiskās zobārstniecības procedūru veidi

Vai jūs interesē kā estētiskā zobārstniecība var palīdzēt sasniegt perfektu smaidu? Prime Dental zobārstniecība sagatavojusi piecus izplatītākos kosmētisko zobārstniecības procedūru veidus, ko piedāvā arī savā klīnikā.

 1. Zobu balināšana
  Balināšana ir vienkārša kosmētiska procedūra, taču pēdējā laikā ir izplatīti mājas balināšanas komplekti, kas nebūtu ieteicami, jo var izraisīt kuņģa problēmas, mutes infekcijas, zobu sāpes, smaganu saraušanos un nervu bojājumus, tāpēc zobus vienmēr vajadzētu balināt zobārsta kabinetā.

Laika gaitā mēs visi saskaramies ar zobu sakrāsošanos ēdiena vai dzēriena dēļ. Kafijas dzeršana un smēķēšana var paātrināt zobu notraipīšanos. Zobu balināšana dod tūlītēju un ilgstošu rezultātu.

 1. Implanti
  Zobu implantus ir iespējams izveidot visiem trūkstošajiem zobiem. Pēc titāna skrūvju ievietošanas smaganās vai žokļa kaulā, zobārsts izmanto šo atbalstu, lai implantētu zobam līdzīgu keramiku. Daudzi dod priekšroku implantiem, nevis protēzēm, jo tie ir pastāvīgi un darbojas tāpat kā parastie zobi. Tie nav jānoņem naktī vai tad, kad nepieciešams ēst.
 2. Zobu kroņi
  Zobu kroņi ir ļoti līdzīgi implantiem, tie tiek izgatavoti no cirkonija, jo tas ir visbiosaderīgākais materiāls cilvēka organismam.
 3. Higiēna
  Mutes higiēna ir svarīgāka, nekā jūs domājat. Vispārējo veselību ļoti ietekmē mutes problēmas, tāpēc iesakām mutes dobuma higiēnu veikt reizi sešos mēnešos. Ja lietojat breketes, tad reizi trijos mēnešos. Zobu veselība sākas ar profilaksi.

Tāpat kā citās ķermeņa daļās, mute ir pilna ar baktērijām – lielākoties nekaitīgām. Muteir ieeja jūsu gremošanas un elpceļu sistēmā, tāpēc dažas no šīm baktērijām var izraisīt slimības. Parasti ķermeņa dabiskās aizsargspējas un laba mutes veselības aprūpe, piemēram, ikdienas zobu tīrīšana un zobu diegs, kontrolē baktērijas. Tomēr bez pienācīgas mutes higiēnas baktērijas var sasniegt līmeni, kurā izraisa mutes dobuma infekcijas, piemēram, zobu bojāšanos un smaganu slimības.

 1. Terapija un regulāras apskates
  Terapija ir kariesa un erozijas skarto zobu, kā arī traumatisku bojājumu ārstēšana, un to komplikāciju ārstēšana. Savlaicīgi sniegta terapija palīdz saglabāt zobus pat pie nopietniem bojājumiem.

Prime Dental klīnika piedāvā estētisko zobārsniecību, izmantojot jaunākās zobārstniecības tehnoloģijas un iekārtas. Ieskaties mājas lapā: www.primedental.lv vai zvani: 20 444 544, lai pieteiktu vizīti.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.