Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Evelīna Ivanova un Nikola Vasiļjeva – Liepājas čempiones mākslas vingrošanā

  1. un 13. novembrī Liepājā vingrošanas centrā “Celtnieks” aizvadīts Liepājas pilsētas čempionāts mākslas vingrošanā. Par Liepājas čempioni senioru klasē daudzcīņā un vingrojumā ar vālēm kļuva Evelīna Ivanova. Par čempioni vingrojumā ar apli un lentu kļuva Nikola Vasiļjeva.

Arī pārējās Liepājas vingrotājas ir nostartējušās ļoti sekmīgi – 1. vieta: Evelīna Ivanova, Taisija Molotoka, Adriana Rone, Sofja Stankeviča, Viktorija Poļakova, Milana Vasiļjeva, Margarita Margo Zvirgzda, Jekat erina Kuznecova un Valērija Ričova, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

  1. vieta: Nikola Vasiļjeva, Aleksa Opekunova, Nikola Smirnova, Anastasija Fiļanova un Sofija Šmagereva.
  2. vieta: Sofija Mnaidarova, Jeļizaveta Ivaņugina, Alise Kalniņa, Diāna Ovčinņikova, Marija Gabriela Lauva un Viktorija Antonova.

Sacensību galvenā tiesnese un jauno mākslas vingrotāju trenere Tatjana Ņikitina un trenere Jeļena Rieksta saka paldies visiem, kas nodrošināja sacensību norisi: “Liela pateicība Liepājas kompleksās sporta skolas direktoram Naumam Vorobeičikam, Baibai Gudriķei, Sporta pārvaldei un visai skolas administrācijai par atbalstu un palīdzību sacensību rīkošanā!”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.