Favorīti gūst uzvaras Liepājas pilsētas basketbola čempionātā

Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļā, 2. un 5. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā kopā tika nospēlētas četras Liepājas pilsētas basketbola čempionāta spēles vīriešiem. Spraigākā cīņa izvērtās starp 1. divīzijas komandām “Oskara Transports” un “Kempings ODS”, kurā nedaudz labāki izrādījās “Oskara Transports”, tādējādi, vēl vairāk nostiprinoties līdera pozīcijā 1. divīzijas ietvaros.

Pirmā aizvadītās nedēļas spēle norisinājās jau trešdienas vakarā, kurā savā starpā tikās 2. divīzijas komandas SK “Jumts” un “LSSS”. Pirmajā savstarpējā mačā labāki bija jaunie sportu skolu audzēkņi. Taču šoreiz veiksmīgāki izrādījās SK “Jumts” komanda ar rezultātu 79:67. Uzvarētājiem labākais bija Andrejs Ābele ar 30 punktiem, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Sestdien tika aizvadītas atlikušās trīs spēles abu divīziju ietvaros. Pirmās laukumā izgāja 2. divīzijās komandas “Liepājas Universitāte” un “Kraukļi”. Šī spēle aizritēja spraigā cīņā līdz ceturtās ceturtdaļas vidum. Tomēr, “Kraukļi” nospēlēja veiksmīgāk spēles pēdējās piecas minūtes un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 74:57. Studentiem šis bija jau devītais zaudējums pēc kārtas. Uzvarētājiem labākais bija Kaspars Ērpe ar 30 punktiem, bet zaudētajiem labākais bija Mārtiņš Kravcovs ar 21 punktu.

Dienas otrajā spēlē laukumā devās 1. divīzijas komandas “Nīca/BLi” un “Promenade Hotel”, kas jau šīm komandām bija trešā reize šajā sezonā. Pirmās 20 spēļu minūtes aizritēja līdzīgi, bet pēc tam komanda “Nīca/BLi” pārņēma spēles gaitu, un kā rezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 81:63. Uzvarētājiem labākie bija Arnis Ate ar 26 punktiem un Raivis Kalējs ar 23 punktiem, bet zaudētajiem labākais bija Māris Štībelis ar 17 punktiem. Dienas pēdējā spēlē laukumā tikās 1. divīzijās komandas “Oskara Transports” un “Kempings ODS”. Šo spēli labāk iesāka “Oskara Transports”, kas spēja pirmajā ceturtdaļā iemest pretinieku grozā 32 punktus, bet ielaist tikai 18 punktus. Tomēr “Kempings ODS” basketbolisti nepadevās un spēja līdz spēles beigām samazināt rezultātu līdz minimumam, taču līdz uzvarai pietrūka spēki. Kā rezultātā “Oskara Transports” svinēja uzvaru ar rezultātu 85:78. Uzvarētājiem labākais bija Kristaps Miglinieks ar 34 punktiem, bet zaudētājiem Dāvis Silenieks, kurš uzstādīja šīs sezonas rezultativitātes rekordu, gūstot 44 punktus vienā spēlē.

Nākošās cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļā, vispirms, trešdienas vakarā plkst. 19:00 spēkiem mērosies ”Liepājas Universitāte” un  ”LSSS” komandas. Svētdien, 13. februārī, no plkst. 10:00 norisināsies nākošās četras spēles. 13. februāra spēles var nākt vērot arī skatītāji uzrādot derīgu vakcinācijas sertifikātu. Bērni kuri nav sasnieguši 12 gadu vecumu būs atsevišķi nodalīta zona kurā varēs vērot spēles kopā ar vecākiem.