FK “Karosta” pieveic FK “Liepāja-2” un čempionāta pirmo posmu noslēdz kā uzvarētāji

Futbola klubs “Karosta”. Publicitātes foto

Svētdien, 17. septembrī, FK “Karosta” Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā devās “izbraukumā” tepat pie FK “Liepāja-2” komandas. Spēle noslēdzās ar 3:2 Karostas labā, kas nozīmē, ka karostnieki ne tikai uzvarēja šo spēli, bet arī čempionāta pirmo posmu Rietumu zonā noslēdz kā uzvarētāji ar 30 punktiem un 32 gūtiem vārtiem!

Lai arī spēle iesākās par labu Liepājas komandai, kam izdevās iesist divus vārtus pirmā puslaika 15.minūtē un 36.minūtē, Karostas puiši nepadevās un turpināja aktīvi uzbrukt pretinieku vārtiem. Karostas neatlaidība, kā jau ierasts, vainagojās ar panākumiem un tieši pirms pirmā puslaika noslēguma, FK “Karosta” spēlētājs Remirs Moseičenko realizēja soda sitienu, gūstot pirmos vārtus šajā spēlē, portālu “ReKurZeme” informē futbola klubs “Karosta”.

Otrajā puslaikā veiksmīgs sitiens uz pretinieku vārtiem izdevās Jurim Kučmam, izlīdzinot rezultātu 2:2! Savukārt, pašā spēles noslēgumā, pagarinājuma 92.minūtē, īstajā vietā un laikā bija Remirs Moseičenko un izcīnīja komandai uzvaru ar 3:2!

Dzeltenās kartītes šajā spēlē saņēma FK “Karosta” spēlētāji Endijs Šlampe (39) un Raivis Svilis (51), kā arī pretinieku komandas spēlētāji Rihards Ponomarjovs (3) un Markuss Petrovics (51). FK “Karosta” turnīra pirmo posmu noslēdz 1.vietā ar 30 punktiem un vārtu attiecību 32:21.

Endijs Šlampe, FK “Karosta” spēlētājs un izpilddirektors: “Kopumā varam teikt, ka aizvadījām diezgan stabilu pirmo čempionāta posmu, vien atsevišķās spēlēs, nospēlējām zemāk par savām spējām, bet galvenais, ka spējām sasniegt izvirzīto mērķi – iekļūt TOP 4 – un beigās pat, pateicoties labākai savstarpējo spēļu bilancei, noslēdzām šo posmu kā Rietumu zonas līdervienība, kas ir ļoti pozitīvs rādītājs! Otrajā posmā gan skaitās tikai tie punkti, kas iegūti pret TOP 4 komandām – “Mārupes SC”, FK “Beitar” un JFF “Ventspils”, kā rezultātā kopvērtējumā kādu vietu zaudēsim, bet visa cīņa vēl tikai priekšā. Nākamās spēles būs jāizvada ar Austrumu zonas līdervienībām – FK “Ķekava/Auda”, FK “Staiceles Bebri”, “Jēkabpils SC” un FK “Kalupe”. Ar visām komandām būs jāspēlē gan izbraukumā, gan mājās, tāpēc solās būt grūts, bet interesants čempionāta noslēgums. Vēlos pateikties visiem spēlētājiem par laiku un enerģiju, ko viņi nesavtīgi ziedo, kā arī pateikties mūsu līdzjutējiem un atbalstītājiem – mēs ļoti novērtējam jūsu palīdzību!”

Šobrīd FK “Karosta” paredzēta izbraukumu spēļu sērija – nākamajā svētdienā, viesojoties Staicelē, bet pēc tam 2.oktobrī notiks spēle pret FK “Kalupe”, Višķu stadionā (netālu no Daugavpils). Savukārt, nākamā mājas spēle paredzēta 9.oktobrī pret Austrumu zonas labāko komandu FK “Ķekava/Auda”.