FK “Karostai” svarīga uzvara pār JFK “Ventspils”

Foto – Ģirts Gertsons

Svētdien, 4. septembrī, Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā aizvadīta 12.kārtas spēle starp FK “Karosta” un JFK “Ventspils” komandām. Spēle bija smaga un cīņa starp komandām asa, taču Karostai izdevās izraut tik ļoti svarīgu uzvaru pār šī brīža čempionāta līderiem un spēle noslēdzās ar 2:1.

Jau spēlei sākoties, abas komandas devās cīņā ar pilnu jaudu, sākot sacensību par to, kuram izdosies pārlauzt pretinieka aizsardzību. Pirmos vārtus spēles 19.minūtē, pēc Jura Kučmas centrējuma, izdevās gūt “Karostas” komandas kapteinim – Ivo Skripko! Pretiniekam tas, protams, lika palielināt spiedienu uz “Karostas” vārtiem, kā rezultātā 37.minūtē JFK “Ventspils” spēlētājam Maksimam Semeško izdevās izlīdzināt rezultātu, raidot bumbu karostnieku vārtos, portālu “ReKurZeme” informē “Karostas” izpilddirektors Endijs Šlampe.

Spēles otrais puslaiks pagāja visai saraustīti, jo dzeltenās un pat sarkanās kartītes kopumā tika paceltas veselas deviņas reizes. Taču tas “Karostai” netraucēja 72.minūtē gūt vēl vienus vārtus! Pēc kārtējā Jura Kučmas izpildītā stūra sitiena, no vārtu priekšas nekļūdīgs bija Nauris Dobelis un panāca 2:1 laukumu saimnieku labā.
Spēles beigas tika aizvadītas vīrišķīgā un emocijām bagātā cīņā, kur abu komandu spēlētāji negrasījās piekāpties viens otram, taču pieredze ņēma virsroku un “Karosta” noturēja uzvaru!

Dzeltenās kartītes šajā spēlē saņēma Ivo Skripko (19), Jevgeņijs Koršakovs (52) un Juris Kučma (66). Savukārt, pretinieku komandā dzeltenās kartītes nopelnīja Ņikita Rozancevs (55), Dāvis Daniels Kaņeps (58), Kirils Markovs (60 un 90) un Mariss Bite (70).

Spēles noslēgumā, sākoties konfliktam starp abām komandām, tiesnesis pacēla arī divas sarkanās kartītes. Viena tika Karostas spēlētājam Arturam Cvetkovam, otra – Ventspils komandas spēlētājam Kirilam Markovam, kā arī no spēles tika izraidīts viesu komandas treneris Aleksandrs Vlasovs.

FK “Karosta” šobrīd turnīra tabulā atrodas 3.vietā ar 24 punktiem un vārtu attiecību 26:17.

FK “Karostas” vēlas pateikt lielu paldies ikvienam, kurš atbalstīja komandu klātienē! Fani šajā spēlē radīja lielisku gaisotni un liels prieks, ka arī Liepājas futbola atbalstītāji var stāties pretī Ventspils komandas fanu grupai “Ventspils Ultras”!

Nākamā spēle gaidāma 11.septembrī, pulksten 13.00, kad FK “Karosta” dosies izbraukumā uz Rīgu, spēlēt pret FK “Aliance” komandu.