Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Cīravas pagasta svētki šogad spridzina! Ar svētku piedāvājumu izvelk pilno lozi

Tik daudz ļaudis Cīravā sen nebija redzēti, Cīravas pagasta svētku laikā priecājās vietējie iedzīvotāji, bet svētku viesi vērtēja, ka cīravnieku piedāvājums sita pušu pat Liepāju. Par pagasta 770. jubilejas galveno notikumu kļuva retro spēkratu saiets, ko pirmo reizi sarīkoja trīs vietējie brāļi - Andis, Guntis un Jānis Valdmaņi.

Cīravas pagasta svētki 1. jūlijā piedāvāja tik plašu un dažādām aktivitātēm bagātu programmu, ka ikviens varēja atrast sev ko siedij tuvu, smeļoties pozitīvu enerģijas devu ilgākam laikam.

"Man jau pašam tuvu visi šie braucamie, par cik pašam mājās arī ir "Jawas". Te ir vislielākā interese no visa pasākuma. Redzi, viss ir pilns. Cīrava rullē! Šogad kultūras nama meitenēm izdevās veiksmīgs variants - atrast pareizos cilvekus, kas šo visu saorganizēja. Jebkuros svētkos cilvēkiem vislielākā interese ir par parādēm. Arī pašiem dalībniekiem ir interesanti, kas retro spēkratu saietā piedalījas. Var uzzināt kaut ko jaunu, apmainīties pieredzē. Redzu, ka ir daudz svešas sejas. Mūsu laikos informācija izplatās. Ja ir labs laiks, tad cilvēki sabrauc," lielo rosību Cīravas pagasta svētkos vērtēja cīravnieks, Aizputes pilsētas pārvaldes vadītājs Artis Čanders.

Pārsteidz retro spēkratu saieta atsaucība
Cīravas pagasta svētki sākās četros no rīta ar makšķerēšas sacensībām. Dienas pirmajā pusē bija iespēja "Gustos" viesoties pie mākslinieka un dzejnieka Imanta Ozola. Cīravas lidlaukā lidmodeļu paraugdemonstrējumus rādīja "Kurzemes avioklubs", bet mēbeļu audzētavas "Forest Designed" saimnieki gaidīja svētku apmeklētajus uz ekskursijām.

Par svētku grandiozāko notikumu izvērsās Retro spēkratu saiets, kuram bija ļoti liela atsaucība. Tajā varēja piedalīties ikviens, kam ir vismaz 30 gadus vecs spēkrats. Cīravā ieradās gandrīz simts spēkrati no dažādām Latvijas vietām - Rīgas, Jūrmalas, Saldus, Liepājas, Aizputes, Ventspils, kā arī citām pilsētām un pagastiem.

"Esam trīs brāļi un izdomājām, ka jāuztaisa, kas interesants. Ļoti priecīgs esmu. Tik daudzi ir atsaukušies, atbraukuši. Emocijas ir vislabākās. Domāju, ka ieradīsies kādi trīsdesmit līdz četrdesmit dalībnieki, bet tādu atsaucību negaidījām. Gribējās svētkiem pievienoto vērtību. Manuprāt, šāds pasākums ir visām vecuma grupām. Te bērniem ir ko redzēt, pieaugušajiem. Pats esmu izlicis apskatei divus motociklus. Retro tehnika ir sirdij tuva," stāsta viens no saieta organizatoriem Andis Valdmanis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ReKurZeme.lv abonementu:

"ReKurZeme.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ReKurZeme.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ReKurZeme.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Retro spēkratu saieta dalībnieks bija arī bijušais mikroautobusu rūpnīcas RAF dizainers Olafs Ceplevičs, kurš bija līdzi atvedis savu darbu retrospekciju “Auto plakātos”.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.