Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Dienvidkurzemē aktīvo tūrisma sezonu sāk jaudīgi Rīvas upes līkločos

Sestdien, 15. aprīlī, ar pavasara tūrisma svētkiem “Rīvas pumpurs 2023” tika atklāta aktīvā tūrisma sezona Dienvidkurzemē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rīvas pumpurs 2023” kopumā pulcēja aptuveni 500 apmeklētājus, no kuriem pārgājienā “IZPēDO Dienvidkurzemi” devās aptuveni 200 dabas baudītāji, 130 laivotāji, no kuriem divi drosminieki bija saimnieku labākie draugi, trīs supotāji un 30 dalībnieki iepazinās ar orientēšanās sporta veidu, vēsta Dienvidkurzemes novada Tūrisma centrs.

Laivotāju pasākumā, ņemot vērā kontropunktos iegūtos punktus, pirmo vietu ieguva komanda “Sirdī pavasaris”, otrajā vietā bija komanda “Irkļi” un “Zaļā līdaka”, bet trešo vietu ieguva “Divi čiekuri”, “Ātrie kukaiņi” un “Ūdensmeitas”.

Pie specbalvas par ilgāko peldi Rīvas upē un koptēlu tika komanda “Mūķenes”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par atraktīvāko Rīvas koka tilta mērījumu balvu saņēma komanda “Super Mario”, kuri izmērīja tilta garumu – tētos (14 tēti un daži centimetri).

Ātrākie airētāji, kuri uz upes pavadīja nepilnu stundu, bija komanda “Vētras vēlētāji”, kas saņēma uzaicinājumu piedalīties sezonas noslēguma festivālā “Bārtas rudens 2023”, kas notiks 16. un 17. septembrī atpūtas bāzē “Ods”.

Dienvidkurzemes novada Tūrisma centra fotoieskats “Rīvas pumpurā 2023”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.