Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Dienvidkurzemē pirmo “Luxury Village party” koncertu kukurūzas laukā klausās viesi no Latvijas un kaimiņvalstīm

Sestdien, 23. jūlijā, Dienvidkurzemes novada Tadaiķu pagasta saimniecībā “Neaizmirstulītes” norisinājās pirmais “Luxury Village party” koncerts kukurūzas laukā, piedaloties čellu grupai Melo-M. Iekoptā un īpaši veidotā laukā ikviens apmeklētājs varēja baudīt muzikālos priekšnesumus sēžot no svaigi pļauta siena gatavotos krēslos vai arī elegantos un mīkstos dīvānos. Koncerta apmeklētāju vidū bija viesi no Latvijas, kā arī no kaimiņvalstīm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vēlos pateikt paldies visiem pasākuma apmeklētājam, kuri kopā ar mani noticēja, ka šo sapni par koncertiem kukurūzas laukā var pārvērst par īstenību. Tik daudz pozitīvu emociju un smaidīgu cilvēku dod enerģiju un pārliecību turpināt iesākto. Šis ir manas komandas pirmais organizētais koncerts, tāpēc satraukums bija milzīgs. Esmu pateicīga, ka viss iecerētais izdevās un kopīgiem spēkiem šo dienu padarījām par svētkiem. Mūsu mērķis bija apstādināt laiku, lai izbaudītu mieru un smeltos pozitīvu enerģiju, kā arī novērtētu dabu un baudītu visu, ko tā var piedāvāt – smaržu, sajūtas, skaņas un garšas. Radošajai komandai izdevās radīt intīmu un īpašu atmosfēru, kādu nav iespējams izveidot masveida pasākumos slēgtās telpās,” ar iespaidiem dalās pasākuma idejas autore Evija Grāmatiņa.

Koncertu ciklā notiks vēl divi “Luxury Village party” koncerti:

• 6. augustā Marts Kristiāns Kalniņš un pavadošā grupa klausītājiem piedāvās Imanta Kalniņa labākās dziesmas.

Marts Kristiāns Kalniņš ir profesionāli izglītots mūziķis, viņš ne tikai dzied, bet arī spēlē dažādus instrumentus. Dziedātājs grupas “Autobuss Debesīs” solists un līderis, kā arī muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” dalībnieks. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
• 13. augustā grupa “Lauku muzikanti” aicinās uz punktiņkleitu ballīti.

Klausītāji grupu “Lauku Muzikanti” un viņu mūziku iemīļojuši gan melodiskuma dēļ, gan arī tāpēc, ka pie viņu dziesmām var arī kārtīgi izdejoties ballēs. Grupa ir spēlējuši neskaitāmos mūzikas pasākumos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Viņu uzstāšanās vienmēr ir gaidīts notikums gan klausītājiem, gan pašiem mūziķiem.

Pasākuma vides radīšanai tiek izmantotas dekorācijas no dabas materiāliem vai otrreiz pārstrādājamiem izejmateriāliem, tādējādi paildzinot to mūžu un ilgtspēju. Siena ballītes, kuras pasākuma laikā pārtop par ērtiem dīvāniem, tika sagatavotas no saimniecības pļavās augušās zāles, turklāt ziemas laikā šīs pašas siena ballītes tiks izbarotas saimniecības aitu ganāmpulkam.

Foto – Laura Some

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.