Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Dienvidkurzemes novada domes deputāti tiekas ar iedzīvotājiem Cīravā

Ceturtdien Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols un deputāti aicināja uz tikšanos ikvienu cīravnieku un apkārtnes iedzīvotāju, lai klātienē izrunātu un apspriestu iedzīvotāju aktuālākos jautājumus un ierosinājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos Cīravas kultūras nams ieradās 15 iedzīvotāji, kuri aktīvi iesaistījās sarunās ar deputātiem, informē Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Tikšanās laikā klātesošie apsprieda civilās aizsardzības plānu novadā un to ieviešanu un drošību iebrukuma gadījumā, par transporta nepieciešamību skolēniem, kā arī par informācijas pieejamību, tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, ceļu kvalitāti un pašvaldībai piederošo zemju izsoļu kārtību. Tāpat iedzīvotājus satrauca mazo skolu nākotne un drošība uz ceļiem, kas radījusi lielu satraukumu pēc Cīravas robežzīmju pārvietošanas. Arī Cīravas un apkārtnes iedzīvotāji izteica vēlmi izveidot iedzīvotāju padomi.

Tikšanās noslēgumā Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols teica sirsnīgu paldies par kopīgo sanākšanu, atsaucību un izrunāšanos.

Foto – Dienvidkurzemes novada dome

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.