Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Egils Rūtenbergs kļūst par Cīravas čempionu riču račā

Cīravas čempionāta riču račā sezonas kopvērtējumā otro vietu ieguva Kristīne Zaharāne (pa kreisi), par čempionu kļuva Egils Rūtenbergs, bet trešo vietu ieguva Linda Liepiņa. Foto – Uldis Dobelis

Cīravas pagasta čempionātā riču račā noskaidrots gada uzvarētājs un Ziemassvētku ceļojošā kausa ieguvējs. Jau šo svētdien sāksies sacensību jaunā sezona.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cīravā riču rača meistari pielika punktu cīņā par Covid-19 pandēmijas laikā neizspēlētajām 2021. gada medaļām un kausiem. Uz pēdējo posmu, kas vienlaikus bija arī Ziemassvētku ceļojošā kausa izcīņa, ieradās septiņi dalībnieki. Ziemassvētku ceļojošo kausu uz gadu glabāšanā ieguva liepājniece Linda Liepiņa, kas uzvarēja ar 24 punktiem.

Otro vietu sezonas pēdējā posmā ieguva un medaļu saņēma cīravniece Kristīne Zaharāne (18), bet pie Ziemassvētku ceļojošās kausa izcīņas trešās vietas medaļas tika cīravniece Agnita Vaitkus (18). Viņa uz sacensībām bija ieradusies pēc lielāka pārtraukuma un spēlēja veiksmīgi.

Ceturto vietu pēdējā posmā ieguva cīravnieks Egils Rūtenbergs (18), pie kura iepriekš bija Ziemassvētku ceļojošais kauss. Piekto vietu ieguva cīravniece Brigita Lagzdiņa (16), aiz sevis atstājot Aizputes pagasta pārstāvi Dzidru Šternu (14) un liepājnieku Uldi Dobeli (12).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ziemassvētku ceļojošā kausa izcīņā otro vietu ieguva Kristīne Zaharāne (no kreisās), uzvarēja Linda Liepiņa, bet trešā bija Agnita Vaitkus. Foto – Uldis Dobelis

Pēdējā posmā pretiniekus visvairāk kāva L. Liepiņa (72 reizes), bet visvairāk kauts tika U. Dobeles – 71 reizi.

Kopumā par 2021. gada medaļām un čempiona kausu tika aizvadīti astoņi posmi, no kuriem dalībniekiem vērtēja sešus labākos. Par 2021. gada Cīravas čempionu kļuva E. Rūtenbergs (124 punkti), otro vietu ieguva K. Zaharāne (120), bet trešā bija L. Liepiņa (120). Ceturto vietu kopvērtējumā ieguva U. Dobelis (116), piektā bija cīravniece Spodra Dīķe (112), bet labāko sešnieku noslēdza cīravniece Sarmīte Štrāle (110), aiz sevis atstājot Dz. Šternu (98).

Čempionāta noslēgumā dalībnieki tika sumināti vairākās nominācijās. Par Riču-Raču agresoru tradicionāli kļuva U. Dobelis. Liepājnieks pretiniekus sezonas laikā kāva 479 reizes. Savukārt sezonas laikā visvairāk cieta Dz. Šterna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijā “Riču-Raču miera mika” uzvarēja E. Rūtenbergs (43,25). Šajā nominācijā tiek sumināts spēlētājs, kurš turnīra laikā visās kārtās procentuāli vismazāk reižu kāvis pretinieku kauliņus.

Nominācijā “Riču-Raču uzrāviena meistars” labākais bija U. Dobelis. Viņš, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, veicis procentuāli lielāko kāpumu izcīnītajos punktos visās kārtās.

Savukārt nominācijā “Riču-Raču kausu meistars” uzvarēja L. Liepiņa. Viņa gada laikā vispārliecinošāk spēlēja ceļojošo kausu izcīņās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien, 8. janvārī, pulksten 10 Cīravas skolā sāksies riču raču jaunais čempionāts. Uz sacensībām gaidīts ikviens Dienvidkurzemes novada iedzīvotājs, kurš dienu vēlas pavadīt spraigās cīņās.

UZZIŅAI

Līdz šim Ziemassvētku ceļojošajā kausa izcīņā bija uzvarējuši: Normunds Zeniņš (2016), Sarmīte Štrāle (2017), Maija Pētersone (2018), Lilita Gulbe (2019) un Egils Rūtenbergs (2020)

Cīravas čempioni riču račā
2015 – Sarmīte Štrāle
2016 – Kristīne Zaharāne
2017 – Linda Liepiņa
2018 – Uldis Dobelis
2019 – Linda Liepiņa
2020 – Kristīne Zaharāne
2021 – Egils Rūtenbergs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.