“Grobiņas SC-2/Dienvidkurzemes” futbolisti svētdien, 4. jūnijā, Grobiņas stadionā Dali Dali trešās līgas rietumu grupas pirmā posma spēlē ar 5:0 (2:0) uzvarēja futbola klubu “Talsi”.

Pirmā puslaika 21. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Jānis Freimanis, bet 45. minūtē pārsvaru dubultoja Sergejs Nagornijs.

Otrajā puslaikā 53. minūtē savus otros vārtus guva J. Freimanis, bet 59. minūtē vārtus guva Emīls Mārcis Ronis. Piektos vārtus mājiniekiem 79. minūtē guva Matīss Grasmanis.

“Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” ar pieciem punktiem ir Rietumu grupas tabulas trešajā vietā. Ar septiņiem punktiem priekšā ir JFC “Jelgava” un “Iecava”.

“Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” pirmajā kārtā izbraukumā cīnījās neizšķirti 3:3 ar “Kauguriem”, bet otrajā kārtā izbraukumā bija neizšķirts 1:1 pret “Tukumu 2000-3”.

Nākamā spēle būs 18. jūnijā pulksten 15 Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā pret “Liepājas FS”.