“Karostas” futbolisti cīnās pret “Babītes SK” vienību. Foto – Uldis Dobelis

“Karostas” futbolisti svētdien, 1. maijā, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā iepriecināja savus līdzjutējus, sezonas pirmajā spēlē Latvijas čempionāta otrajā līgā ar 2:1 uzvarot “Babītes SK” vienību.

“Karostas” futbolisti jau pirmajā minūtē izvirzījās vadībā ar 1:0, kad vārtus guva Arturs Cvetkovs. Savukārt 32. minūtē pārsvaru dubultoja Edgars Miķelis Kovaļskis – 2:0.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā viesi vienus vārtus atguva, kad ar precīzu sitienu izcēlās Sandis Ķiecis.

Otrajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās.

“Karostas” futbolistiem nākamā spēle būs sestdien, 7. maijā, pulksten 17 Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā pret “Jūrnieks” vienību.

Šogad notikušas izmaiņas Latvijas futbola otrās līgas čempionātā. Iepriekš turnīrs norisinājās vienā posmā, 14 komandām no visas Latvijas izspēlējot divu apļu turnīru, bet šogad šis čempionāts ir sadalīts divos atsevišķos reģionos – rietumi un austrumi.

Kopā ar “Karostas” futbolistiem Rietumu grupā vēl spēlē JFK “Ventspils”, FK “Aliance”, “Mārupes SC”, FK “Beitar”, FK “Jūrnieks”, “FK “Liepāja-2” un “Babītes SK”.