“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti. Foto – Uldis Dobelis.

“Leģiona/Grobiņas SC” florbolisti sestdien, 27. novembrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā ar 3:4 (1:2; 0:2; 2:0) zaudēja komandai “Slampe/Zevid”.

Grobiņnieki pirmajā periodā nokļuva iedzinēju lomā ar 0:2. 22 sekundes pirms pirmā perioda beigām Madars Plepis vienus vārtus atguva – 1:2.

Otrajā periodā “Slampes/Zevid” florbolisti panāca 4:1. Trešā perioda beigās Aivars Dēvics vairākumā grobiņniekiem guva otros vārtus, bet pēdējā minūtē, spēlējot bez vārtsarga, grobiņnieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Vārtus guva Toms Jānis Dzērve.

“Slampe/Zevid” svinēja minimālu uzvaru ar 4:3, revanšējoties par 24. septembrī savā laukumā piedzīvoto zaudējumu ar 7:8.

“Leģionam/Grobiņas SC” nākamā spēle būs 4. decembrī pulksten 18 izbraukumā pret “Talsu NSS/Zerorisk”.

Pirmās līgas Rietumu grupā “Leģions/Grobiņas SC” ar 12 punktiem ir ceturtajā vietā. Grobiņnieku kontā ir četras uzvaras un trīs zaudējumi. Ar 15 punktiem līderpozīcijās ir “Kuldīga/KNSS”, ar tikpat punktiem seko “Latvijas Universitāte/FS Masters”, bet trešie ar 12 punktiem ir “Talsu NSS/Zerorisk”.