Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā ar monoizrādi viesojas grupas “Baltie lāči” līderis Andris Baltacis

Piektdien, 24. martā, Liepājas Latviešu biedrības namā ar monoizrādi “Muzikants ir cilvēks” viesojās mūziķis un grupas “Baltie lāči” līderis Andris Baltacis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vairāk nekā trīs gadu desmitus, muzicējot un piedaloties ļaužu godos un svinībās, piedzīvoti dažādi notikumi ļoti plašā emociju amplitūdā – no kuriozām situācijām līdz smeldzīgai asarai. Ar laiku tie folklorizējas, bagātinās ar izskaistinājumiem un pārtop teju par anekdotēm. Šie stāsti ir pelnījuši būt apkopoti, lai nenonāktu zudībā un dotu iespēju paraudzīties uz muzikantiem kā cilvēkiem – radošiem, muzikāliem un sirsnīgiem,” tā par monoizrādes tapšanu saka tās idejas autors un izpildītājs A. Baltacis.

Viņu gan vairāk atpazīst kā dziedātāju, bet viņam būšana uz skatuves ir ļoti nozīmīga daļa no profesionālās darbības. A.Baltacis ir apguvis vokālās prasmes Daugavpils Mūzikas vidusskolā, aktiermeistarības un režijas zinības gūtas Sanktpēterburgas Teātra akadēmijā, un tomēr ikreiz – vai tā būtu vairāku simtu klausītāju pilna zāle vai nelielas svinības jubilāra tuvāko radu lokā – ir jāpiedomā gluži kā tai senā dziesmā: “tfu, tfu, ka tik kas nenotiek!” Bet notiek! Un labi ka tā!

Piedāvājam fotoieskatu monoizrādē. Foto – Modris Helds

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.