Liepājā basketbola treneru mačā triumfē “Baltie pipari”

Foto – Liepājas Sporta spēļu skola

Ceturtdienas, 23. decembra, pēcpusdienā Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola nodaļas treneri pulcējās Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā, lai kopīgi aizvadītu pirmssvētku dienu sportiskā garā, aizvadot savstarpēju basketbola spēli.

Vispirms treneri tika sadalīti divās komandās, šis pienākums tika uzticēts Basketbola nodaļas organizatoram – Vairim Pusaudzim, ko viņš godam noorganizēja: Pirmā komanda “Melnie”, kuru pārstāvēja Niks Lagzdiņš, Artūrs Visockis-Rubenis, Arvis Steckis, Vairis Pusaudzis, Raitis Dzelme un Artis Birze. Otrā komanda “Baltie pipari”, kuru pārstāvēja Egita Lāce, Arnis Ate, Ģirts Splīte, Reinis Rozītis, Mārtiņš Brūveris un Krists Pīternieks, informē Liepājas Sporta spēļu skola.

Kad komandas sadalītas, bija pienācis demonstrēt savas prasmes laukumā, lai gan pēc scenārija šai spēlei bija jānotiek mierīgā pirmssvētku noskaņojumā – ar daudz brīviem metieniem un bez aktīvas spēles aizsardzībā. Basketbola zinātāji teiktu- zvaigžņu spēles formātā, bet azartiskie treneri, acīmredzami šādam scenārijam nebija gatavi, tas, ko kungi un viena Dāma rādīja laukumā, bija unikāli, atdeve abos laukuma galos, spēles temps, augsts metienu realizācijas procents un taktiskās darbībās. Papildus visam jau nosauktajam, spēle ritēja ļoti līdzīvērtīgi, komandas viena no otras nespēja atrauties tālāk par viena, divu uzbrukuma punktu tiesu, kas likumsakarīgi noveda pie spēles likteņa izšķiršanas pēdējā uzbrukumā, kurā komandai “Melnie” bija uzbrukuma tiesības, tablo vēstīja, ka līdz spēles beigām atlikušas 14 sekundes un rezultāts 94-93 par labu “baltajiem pipariem”.

Pēc minūtes pārtraukuma “melnajiem” līdz brīvam un sagatavotam metienam nevienu no savas komandas pārstāvjiem izvirzīt neizdevās, kā rezultātā “baltie pipari” šos klusos un mierpilnos svētkus varēs svinēt ar pašpārliecinātu smaidu un mieru sirdī, jo pret saviem kolēģiem izcīnīta grūta uzvara ar rezultātu 94-93.