Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā “Dziedoņa” vīri svin desmit gadu jubileju

Sestdien, 9. septembrī, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas Melngaiļa koncertzālē savu desmit gadu jubileju svinēja Liepājas vīru vokālais ansamblis “Dziedonis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertzāli piepildīja Raimonda Paula, Andra Kristona un Valda Aivara komponētās melodijas.

“Izpildījām jau zināmas un klausītāju iemīļotas dziesmas, kuras esam dziedājuši šo desmit gadu laikā, un bija arī daži pirmatskaņojumi, kurus sarakstīju šovasar, gatavojoties ansambļa jubilejai. Lai koncerts taptu krāsaināks, esam aicinājuši mums pievienoties arī akordeonistu ansambli “Akords” no Saldus”, pastāstīja ansambļa vadītājs Valdis Aivars.

Atskatoties ansambļa tapšanas vēsturē, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra direktore Baiba Kļava atceras, ka 2013. gadā pēc XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku aizvadīšanas un vīru kora “Dziedonis” 85 gadu jubilejas atzīmēšanas, samazinoties dziedošo vīru skaitam, koris, tā diriģenta Valda Aivara vadībā, turpināja darbību vīru vokālā ansambļa statusā, saglabājot skanīgo “Dziedoņa” nosaukumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo desmit gadu laikā ansamblis sevi apliecinājis valsts mērogā kā veiksmīgu un regulāri koncertējošu kolektīvu, kura repertuārā ir dažādas programmas ar latviešu komponistu dziesmām. Savulaik, vīri piedalījušies arī Latvijas Šlāgeraptaujā un ansambļa dziesmas skan Latvijas Radio 2.

Foto – Modris Helds

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.