Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā svēršanās ceremonija pirms cīņu šova “Lvbet Scores Fight Night Liepājā 5”

Piektdien, 11. aprīlī, Liepājas viesnīcā “Libava” notika sportistu svēršanās pirms sestdien, 12. aprīlī, Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā gaidāmā cīņu šova “Lvbet Scores Fight Night Liepājā 5”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien “Lvbet Scores Fight Night Liepājā 5” kopumā skatītājus priecēs ar 12 iespaidīgām cīņām, kur noslēgumā ringā dosies liepājnieks Reinis Garkalns pret pēdējo divu gadu Latvijas čempionu boksā Eduardu Kalniņu.

“KK&RM PROMOTIONS” valdes locekļi Raitis Mičulis un Kārlis Kupšis portālam “ReKurZeme” stāsta, ka sestdien cīņu šovā ringā dosies arī liepājnieks Guntis Ritenieks, piedalīsies arī Latvijā viens no labākajiem porfesionāliem bokseriem Francis Rozentāls. Dalībnieku sarakstā ir arī Lietuvas un Igaunijas sportisti ar pasaules un Eiropas čempionātu pieredzi.

Vakara gaitā būs arī dāmu duelis, kurā cīnīsies talantīgā Laura Māra Jakovļeva un pieredzējuša boksere no Lietuvas – Vaida Masiokaite.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ukraiņu sportists Marks Husars cīnīsies par čempiona jostu pret 2025. gada Latvijas čempionu boksā Artjomu Sokolovu. Smagsvaru duelī G. Riteniekam pretim stāsies Miks Bērziņš no Limbažiem.

Cīņu šovs sestdien sāksies pulksten 19. Pēc cīņu šova Liepājas Latviešu biedrības namā notiks “Fight Night Liepāja 5 afterparty”, kurā izklaidēs RASSEL un Sabīne Berezina, kā arī DJ Roberts Lejasmeijers.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.