Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā svin Valsts policijas 104. gadadienu

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājas Latviešu biedrības namā svinēja Valsts policijas 104. gadadienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Indulis Blīgzna, atklājot sanāksmi, uzrunā uzskaitīja šogad izdarītos labos darbus un pienākumus, kuri paveikti godam, kā arī norādīja, ka bez sadarbības partneriem – pašvaldībām un citām iestādēm tas nebūtu iespējams, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Tāpat priekšnieks norādīja, ka šobrīd notiek pārmaiņu procesi – strukturālas pārmaiņas: “Strādāsim un izskatīsimies nedaudz citādāk. Izmantojot šo iespēju un ņemot vērtā to, ka šī situācija visvairāk skars mūsu reģiona pārvalžu iecirkņus, es vēlos pateikt lielu paldies par paveikto darbu un sasniegtajiem rezultātiem tagadējo iecirkņu vadītājiem un kolektīviem, un tas ir Mārcis Pētersons un viss Talsu iecirkņa kolektīvs, Vita Maslobojeva, Kārlis Prūsis un Kuldīgas iecirkņa kolektīvs, Eduards Boļšakovs un Saldus iecirkņa kolektīvs, Ansis Zanders un Ventspils iecirkņa kolektīvs, Ingus Ukstiņš un Liepājas iecirkņa kolektīvs. Šis noteikti nav skumjš stāsts – šis ir stāsts jaunām iespējām. Kā jauna, balta lapa, kuru pāršķiram un šobrīd mums visiem kopā ir pienākums un iespēja veidot šo lapu – radot atbilstoši mūsdienu policijas prasībām.”

Svinīgās sanāksmes laikā 9. decembrī tika pasniegti apbalvojumi aptuveni 100 amatpersonām un atgādināts par tiem, kuri apbalvojumus jau ir saņēmuši Rīgā.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.