Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā vairāk nekā 120 komandas orientējas nakts sacensībās

Piektdienas, 23. septembra, vakarā aizvadītas Latvijas Orientēšanās nakts sacensībās, kas notika arī Liepājā. Kopumā sacensībās pieteicās vairāk nekā 120 liepājnieku komandas kādā no četrām dalībnieku grupām: Open, sievietes, ģimenes un veterāni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Open grupā pirmo trīs vietu komandas apmeklēja visus kontrolpunktus un savstarpēji sacentās par ātrāko finiša laiku. Otro gadu pēc kārtas uzvaru nosargāja skrējēju duets Edgars Sprūds un Dāvis Penkoks no komandas “Ezīšu šķiņķīšu puskažociņš uz šaursliežu dzelzceļa”, finišējot pēc divām stundām un deviņām minūtēm. Otrajā vietā ierindojās komanda “Ūk”, finišējot 2 stundās un 31 minūtē, bet trešajā vietā – viesi no Lietuvas ar komandu “Jaunystė”, finišējot trīspadsmit minūtes pirms kontrollaika, portālu “ReKurZeme” informē sacensību galvenais tiesnesis Matīss Ratnieks.

Sieviešu konkurencē nepārspētas palika “SB aktīvistes” (Sigita Vītola un Baiba Juhno) ar 152 punktiem, kam sekoja komanda “Suitenes” ar 143 punktiem un “Banga” ar 122 punktiem.

Ģimeņu grupā 1. vietu izcīnīja “Mana labākā komanda” (Mārtiņš, Iveta un Kristaps Egliji) ar 144 punktiem, kuriem sekoja “Pupuči” ar 119 punktiem un “Impact HUB Liepāja (RTB)” ar 104 punktiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt veterānu grupā ātrākie bija “Durbes bizoņi” (Māris un Silvija Penkuļi) ar 137 punktiem, kam sekoja “Paulīne un Artūrs” ar 96 punktiem un goda pjedestālu noslēdzot komandai “Vēja slotas un Co” ar 84 punktiem.

Latvijas Orientēšanās nakts katru gadu notiek Eiropas Sporta nedēļas ietvaros. Šajā gadā orientēšanās entuziasti tiek aicināti dalībai 20 Latvijas pilsētās.
Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija ar Liepājas pilsētas atbalstu un sadarbībā ar Maxima, Liepājas Olimpisko centru, orientēšanās klubu “DR-Krasts”, Jāņa sēta un Latvijas Sporta federāciju padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem.

Eiropas Sporta nedēļas izskaņā, 30. septembrī, Liepājā norisināsies veloorientēšanās sacensības “Nakts Velobums”. Šogad riteņbraucēji Nakts Velobuma startam pulcēsies skvērā Stendera un Zivju ielas krustojumā. Organizatori aicina pieteikt dalību sacensībām līdz 28. septembrim mājaslapā www.veloronis.lv/nakts-velobums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat orientieristi gaidīti 8. oktobrī Liepājas orientēšanās čempionātā Jūrmalciemā, bet 15. oktobrī ikviens var izmēģināt telpu orientēšanos Liepājas Olimpiskajā centrā.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.