Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājas domes priekšsēdētājs svētku pieņemšanā pateicas iedzīvotājiem

Lai atskatītos uz aizvadītā gada nozīmīgākajiem notikumiem un pateiktos par iedzīvotāju ieguldījumu pilsētas labā, Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš 14. decembrī liepājniekus aicināja uz svinīgu gada noslēguma pasākumu un svētku koncertu koncertzālē “Lielais dzintars”, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas valstspilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāja padomniece Santa Margeviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sirsnīgs paldies visiem klātesošajiem par skaisto kopā būšanu, bet vēl vairāk par to, ka esat, ejat un darāt katrs savu lietu un darbus no sirds. Ka vadāt savus uzņēmumus, pulcināt cilvēkus nevalstiskās organizācijās, strādājat savas pilsētas un valsts labā, rūpējaties par mūsu bērniem un līdzcilvēkiem. Mēs visi kopā veidojam tādas mājas, kurās paši jūtamies visērtāk un vislabāk, uz kurām gribas aicināt viesus un ar kurām lepoties,” viesus uzrunāja G. Ansiņš.

Uz domes priekšsēdētāja svētku pieņemšanu bija pulcējušies vairāk nekā 500 dažādu nozaru pārstāvji – kultūras, izglītības, sociālās, tūrisma un sporta nozares speciālisti, pašvaldības un valsts iestāžu vadītāji, uzņēmēji, medicīnas darbinieki, reģionālo mediju, pārstāvji no nevalstiskajām organizācijām un biedrībām, kā arī Liepājas domes deputāti un citi.

Svētku uzrunā domes priekšsēdētājs dalījās ar būtiskākajām atziņām, ko guvis, pildot savus amata pienākumus. G. Ansiņš uzsvēra, ka viena no viņa pamatvērtībām ir atvērtība un aicināja liepājniekus būt vēl aktīvākiem savas pilsētas veidotājiem. Tāpat priekšsēdētājs iezīmēja aizvadītā gada lielākos panākumus un izaicinājumus, kā arī nākotnē gaidāmos vērienīgākos pavērsienus Liepājas attīstībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc G. Ansiņa uzrunas klātesošie baudīja koncertu Ziemassvētku un gadu mijas noskaņās Liepājas Simfoniskā orķestra un diriģenta Gunta Kuzmas sniegumā. Koncerta kodolā bija Volfganga Amadeja Mocarta mūzika. Orķestra skanējumu krāšņi papildināja Latvijas Nacionālas operas primadonnas Ingas Šļubovskas un jaunās liepājnieces, mūzikas vidusskolas audzēknes Evelīnas Ceļdomas solo. Koncertu vainagoja Ilzes Balodes vadītā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas zēnu kora dziedātās Ziemassvētku dziesmas.

Foto – Valters Pelns

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.