Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājas interjera muzejā liela atsaucība pirmajai ekskursijai sveču gaismā

Sestdien, 12. novembrī, Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzejā “Hoijeres kundzes viesu namā” ar lielu apmeklētāju atsaucību aizvadīta pirmā vakara ekskursija sveču gaismā, kur ekskursijas apmeklētāji izbaudīja nama noskaņu dienas tumšākajā daļā, ielūkojoties vēsturisko interjeru telpās, kā arī Hoijeres kundzes un Stenderu ģimenes vakara nodarbēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā atzīst vakara ekskursijas apmeklētāji – izjust vēsturiskā nama noskaņu šādā vakara stundā bijis īpaši aizraujoši, jo pustumsā, sveču gaismā ieskautās istabas, detaļas un muzeja cilvēku stāstījumi, tiešām likuši sajusties kā citā gadsimtā vai gluži kā atnākot ciemos, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja filiāles “Liepājas 17.–19. gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams”” vadītāja Ieva Dzintare.

Pēc ekskursijas daļa apmeklētāju turpināja vakara noskaņu, uzkavējoties arī “Hoijeres krogā”, kur baudīja brangu vakara mielastu ar pie sienām aizdegtām svecēm.

Balstoties lielajā apmeklētāju ieinteresētībā, šādas, vakara ekskursijas sveču gaismā Liepājas 17.-19.gs. interjera muzejs turpinās interesentiem piedāvāt arī turpmāk.

Foto – OHM.LV (Marta Kalēja)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.