Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: LMMDV jubilejā saņem unikālu dāvanu – 31 vēsturisku filmu par mākslas un mūzikas dižgariem

Sveicot lielajā jubilejā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu, tās audzēkņus, pasniedzējus un ikvienu, kas savas dzīves laikā bijis saistīts ar šo mācību iestādi, Dienvidkurzemes novada pašvaldība dāvanu bija sarūpējusi sadarbībā ar Sabiedrisko mediju biedrību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas ir aptuveni 35 stundu garš videomateriāls, kurā ir 31 dažāda garuma filma par deviņiem mūsu apriņķa mūzikas un mākslas dižgariem: Valdi Vikmani, Ludvigu Leiti, Ludvigu Bertovski, Jāni Dreimani, Ēvaldu Dajevski, Rihardu Rubīnu, Aldi Kļaviņu, Agri Engelmani un Induli Ozoliņu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola .

Visu šo materiālu vairāk nekā 20 gadu laikā apkopojis Sabiedrisko mediju biedrību pārstāvis Verners Bokums. “Tas viss sākās, kad diriģents Jēkabs Ozoliņš mani uzaicināja nofilmēt vienu viņa koncertu,” atceras V. Bokums. “Toreiz viņš man teica: tas viss ir jāfiksē, lai paliek nākotnei.”

Leģendārajai Melngaiļskolai šogad aprit 100 gadi, bet Mākslas vidusskolai pērn rudenī – 95 gadu jubileja, tāpēc PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) 8. jūlijā aicina visus radošu skolu absolventus, pedagogus un darbiniekus uz salidojumu. Daudzveidīgas aktivitātes norisinās visas dienas garumā, savukārt dienas izskaņā koncertdārzā ”Pūt, vējiņi!” norisināsies svētku balle.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.