Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: LSA Liepājas nodaļas biedri kopā ar skolēniem Bārtas mežos dodas ilgi lolotā notikumā

Sestdien, 27. maijā, Latviešu strēlnieku apvienības Liepājas nodaļas biedri kopā ar Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas audzēkņiem devās piedzīvojumā Bārtas mežos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latviešu strēlnieku apvienības Liepājas nodaļas projekta “Brīvības cēlais gars cauri laiku lokiem” viena no aktivitātēm “Nacionālo partizānu/Mežabrāļu kustība Dienvidkurzemē” ir ilgi lolots un beidzot realizēts notikums, portālu “ReKurZeme” informē Latviešu strēlnieku apvienības Liepājas nodaļas vadītājs Modris Helds.

Tas ir Liepājas Domes atbalstīts NVO projekts, kurā LSA biedri kopā ar Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas audzēkņiem maija pēdējā sestdienā devās pārgājienā pa Nacionālo partizānu “Tēvijas Vanagi” cīņu vietām, apsekoja apmetnes un bunkurus Dienvidkurzemes teritorijā gar Bārtas krastu, apvienojot vēsurisko izziņas pārgājienu ar talku, lai sakoptu šo teritoriju.

M. Helds norāda, ka pasākuma mērķis ir apzināt un saglabāt liecības par partizānu darbību Dienvidkurzemē pēc 2. Pasaules kara. “Esam paveikuši mazu daļu no lielā darba, kura rezultātā nākotnē sagaidām izveidotu tūristu taku ar brīvu skatu uz senajām tranšejām un bunkuru atrašanās vietām,” norāda LSA Liepājas nodaļas vadītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties sadarbībai ar Dienvidkurzemes novada pašvaldības aģentūru “Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs” projekta dalībnieki uz talku devās ar autobusu, ko nodrošināja Dienvidkurzemes novada dome un tās priekšsēdētājs Aivars Priedols. Projekta dalībnieki paldies teic arī atpūtas bāzei “Ods”. “Paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja, iepazīstināja, pastāstīja, paēdināja un radīja apstākļus brīnišķīgai paaudžu kopdarbībai,” piebilst M. Helds.

Foto: Modris Helds

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.