Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Nīcā svin bērnudārza “Spārīte” 50 gadu jubileju

Visiem “Spārītes” jubilejas pasākuma apmeklētājiem tika konfekte. Foto – Uldis Dobelis

Piektdienas, 21. oktobra, pēcpusdienā Nīcas kultūras nama lielajā zālē notika Nīcas pirmsskolas izglītības iestādes “Spārīte” 50 gadu jubilejas pasākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku koncertā uzstājās bērnudārza audzēkņi. “Spārītes” vadītāja Liena Kulinska apsveikumus saņēma no Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāja Aivara Priedola, novada Izglītības pārvaldes vadītājas Gintas Kampares. Sveicējos bija arī Rucavas un Dunikas pagastu apvienības pārvaldes vadītāja Agija Kaunese, Nīcas sporta halles vadītājs Ingars Kalējs, Nīcas vidusskolas pārstāvji un daudzi citi.

Apsveikumus saņēma arī “Spārītes” ilggadējā vadītāja Daira Eglīte.

Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde “Spārīte” darbojas kopš 1972. gada. Sākotnēji tajā bija tikai četras grupas ar 90 bērniem. Taču šogad, svinot 50 gadu jubileju “Spārītē” darbojas septiņas grupas- piecas Nīcā un divas Rudes filiālē.

Programmas apguvi un draudzīgu, pozitīvu noskaņojumu nodrošina 14 pirmsskolas skolotājas, seši skolotāju palīgi, mūzikas un sporta skolotāja, dažādi tehniskie darbinieki, kā arī atbalsta komanda- divi logopēdi un sociālais pedagogs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.