Foto no BIK Liepāja arhīva

Liepājas atklātajā čempionātā badmintonā vienspēlēs triumfē Artūrs Ķelpe no Baložiem un Paula Mackeviča no Siguldas, mājiniekus atstājot uz pjedestāla zemākiem pakāpieniem.

28.maijā Liepājas 8.vidusskolā norisinājās Liepājas atklātais čempionāts badmintonā, ko atbalstīja Liepājas pilsēta, LBF un Liepājas 8.vidusskola, pārsteigums visiem dalībniekiem no “Bella”, “Petergailis”, “ Aromama” un “Seik”, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

Čempionātā tika sadalīti 15 medaļu komplekti A, B, C un D meistarības grupās, kur par tituliem raketes krustoja 71 sportists. Bez 27 liepājniekiem uz čempiona tituliem pretendēja arī 31 Lietuvietis, spēlētāji no Ventspils, Talsiem, Jelgavas un Baložiem.

Divi duči godalgu, tostarp 3 čempionu tituli palika Liepājai, 17 medaļas ar 8 tituliem Lietuvai, 2 pjedestāla augstākie pakāpieni Siguldai un viens Baložiem, 1 zelts Jelgavai, 1 sudrabs Ventspilij, bet sudrabs un bronza Talsu badmintonistiem.

Vienspēlēs A (elites) grupā vīriešiem sudraba godalgu ieguva liepājnieks Gustavs Dāvids Brečs, bet trešais bija liepājnieks Leonardo Golovčenko. Dubultspēlēs A (elites) grupā vīriešiem par čempioniem kļuva G. Brečs un L. Golovčenko, sudraba godalgas ieguva liepājnieki Artis Granovskis un Gunārs Granovskis, bet bronzas godalga tika liepājniekam Anrijam Zaķim, kurš startēja kopā ar talsenieku Henriku Godhardu Jankevicu.

Vienspēlēs sievietēm A grupā sudraba medaļu ieguva liepājniece Marta Heize, dubultspēlēs viņa bija otrā kopā ar liepājnieci Žaneti Grijnieci.

Jauktajās dubultspēlēs A grupā viss goda pjedestāls tika mājiniekiem. Uzvarēja L. Golovčenko un M. Heize, otrie bija G. Brečs un Evelīna Smirnova, bet trešie palika A. Zaķis un Ž. Grijniece.

Vienspēlēs B grupā vīriešiem sudraba medaļu ieguva liepājnieks Sandijs Eņģelis. Jauktajās dubultspēlēs viņš bija trešais kopā ar liepājnieci Diānu Čaiku.

Vienspēlēs B grupā sievietēm uzvarēja Eva Filka, otrā bija Ilze Gūtmane, bet trešā palika Santa Bronka (visas no Liepājas). Dubultspēlēs “35+” grupā sievietēm sudraba medaļu ieguva S. Bronka un E. Filka, bet trešā kopā ar ventspilnieci Lindu Gaigalu bija I. Gūtmane.

Dubultspēlēs C grupā vīriešiem bronzas medaļu ieguva S. Eņģelis un Dāvis Minčonoks. Savukārt dubultspēlēs C grupā sievietēm sudraba medaļu ieguva liepājnieces Vendija Vitkovska un Katrīne Asberga.

Dubultspēlēs D grupā sievietēm trešās bija liepājnieces D. Čaika un Madara Vītola.