FOTO.VIDEO: “Dienvidkurzemes FK” savu līdzjutēju priekšā sezonu noslēdz ar uzvaru

Ar skaistu uzvaru sezonai punktu pielika “Dienvidkurzemes FK” futbolisti, kas “Dali Dali” Latvijas čempionāta trešās līgas Rietumu zonas pēdējā spēlē 1. oktobrī Grobiņas stadionā ar 2:0 (0:0) uzvarēja “Saldus SS/Brocēnu BJSS”.

“Dienvidkurzemes FK” futbolisti sezonas pēdējā spēlē, kas viņiem turnīra tabulā vairs neko neizšķīra, cīnījās līdz galam. Abi vārti tika gūti otrajā puslaikā. 71. minūtē skaistus vārtus guva Artis Zalonskis, bet spēles kompensācijas laika trešajā minūtē punktu uzvarai pielika Dans Hūns.

“Dienvidkurzemes FK” sezonu “Dali Dali” trešajā līgā noslēdza ar 18 punktiem un sesto vietu astoņu komandu konkurencē. Komanda guva sešas uzvaras un piedzīvoja astoņus zaudējumus.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija D. Hūns, kurš guva astoņus vārtus.

“Dali Dali” trešās līgas rietumu zonā uzvarēja “Jelgava-2” (38 punkti), aiz sevis atstājot “Tukumu 2000-3” (27) un “Dobele Allegro” (27).