Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

(papildināta) FOTO.VIDEO: Liepājā atver “Lidl” otro veikalu; pirmie rindā sāk stāvēt piecos no rīta

Pie jaunā “Lidl” veikala Liepājā veidojās gara rinda. Foto – Uldis Dobelis

Ceturtdienas, 27. oktobra, rīta agrumā Liepājā, Ezermalas ielā 3A, tika atvērts “Lidl Latvija” otrais veikals vēju pilsētā. Pircēji ar nepacietību gaidīja jauno veikalu, veidojot garu rindu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā rindā sāka stāvēt Dzintra Vircava, kura savā 78. dzimšanas dienā četros no rīta devās ārā no mājas, bet piecos jau bija pie veikala. Jaunais veikals tika atklāts pulksten 7.30. Jo tuvāk nāca atklāšanas brīdis, jo rinda pie veikala kļuva garāka. Pirmie veikalā vēlējās tikt aptuveni 100 pircēji.

Pēc svinīgās lentas pārgriešanas jaunais veikals jau bija ļaužu pilns.

Liepāja kļūst par pirmo reģionālo pilsētu Latvijā, kurā iedzīvotājus vienlaikus priecē divi “Lidl” veikali.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valstī jaunāko “Lidl” veikalu ar svinīgu lentas griešanas ceremoniju atklāja Sintija Čamane, Liepājas Futbola skolas Sieviešu 1. līgas komandas kapteine un hokeja tiesnese, “Lidl Latvija” Liepājas veikalu reģionālais vadītājs Mārcis Butāns un jaunā veikala vadītājs Ivo Baušenieks.

Lai iepriecinātu kuplā skaitā sanākušos liepājniekus un pilsētas tuvākās apkārtnes iedzīvotājus, šodien no 8.00 līdz 15.00 pie jaunatvērtā veikala notiek gardas “Lidl” produktu degustācijas. Pirmās dienas pircējus patīkami pārsteigs digitālais laimes rats ar dažādām balviņām, kas pie veikala darbosies no 9.00 līdz 12.00 priekšpusdienā un no 15.00 līdz 18.00 pēcpusdienā.

Gandrīz 2426 kvadrātmetrus lielā veikala ēka ar savu 1435 kvadrātmetrus plašo tirdzniecības zāli pirmos klientus sagaidīja ar svaigi ceptas maizes aromātu. Veikalā ieveidota lielāka dārzeņu un augļu sekcija. Nākamās četras nedēļas jaunā veikala klientiem tiks piedāvāti īpaši produkti un cenas, kādas nebūs pieejamas citos “Lidl” veikalos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lidl” piedāvājumā katru dienu ir gandrīz 60 svaigi ceptas maizes un smalkmaizīšu izstrādājumu veidi, kā arī interesantas tematiskās nedēļas ar jaunām produktu garšām no visas pasaules. Klienti augstu novērtē speciāli atlasītos sieru, vīnus un daudzos nepārtikas produktus, kurus var nopirkt tikai “Lidl”. Ikdienā svaigi piegādāto augļu un dārzeņu, rūpīgi aizsargatmosfērā fasēto gaļas un zivju produktu klāstu papildina daudzi vietējo ražotāju produkti un dzērieni.

“Lidl” arī vienmēr piedāvā kvalitatīvu kosmētikas, zīdaiņu un bērnu preču, mājas uzkopšanas, dārza rīku un remonta darba instrumentu klāstu. Visi “Lidl” produkti ir saņēmuši starptautiski atzītus kvalitātes, izcelsmes un ilgtspējas sertifikātus.

Tāpat no šodienas jaunais “Lidl” veikals nodrošinās depozīta taras punkta pakalpojumus, kā arī iespēju piedalīties “Lidl” un “Latvijas Samariešu apvienības” projektā “Vecums nav vientulība”, kura ietvaros par depozīta taras nodošanu iegūtos līdzekļus veikla klienti var ziedot novada senioru atbalstam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lidl” veikals atrodas strauji augošajā Parka ielas apkaimē, kas neapšaubāmi kļūst par vienu no iecienītākajiem iepirkšanās mērķiem pilsētā. Lai arī šodien atklāts vēl ar Ezermalas ielas 3A adresi, jau drīzumā jaunais “Lidl” veikals leposies ar Parka ielas 12 adresi.

Par “Lidl” līdzekļiem šeit acīmredzami sakārtota veikala tuvākā apkārtne – uzlabota kājāmgājēju un autobraucēju izmantotā infrastruktūra, izbūvēti jauni gājēju celiņi, un moderni luksofori. Jaunā krustojuma izbūve vien ir izmaksājusi virs 240 000 eiro. Tāpat kā visi “Lidl” veikali Latvijā, arī jaunais Liepājas veikals izmanto vienīgi 100% vietējo “zaļo elektrību”, ko ražo “Latvenergo”.

Šis ir jau 20. “Lidl” veikals Latvijā. Jaunā veikala ēkas projektā, būvniecībā, kā arī apkārtējās vides labiekārtošanā un modernas satiksmes infrastruktūras izveidošanā “Lidl Latvija” ir investējis ap 7 miljoniem eiro. Otrais “Lidl” veikals Liepājā ir radījis arī vairāk nekā 50 darba vietas, kas nodrošina nozarē vidēji augstāko atalgojumu un stabili drošu ienākumu avotu.

Kā zināms, pirmie 15 “Lidl” veikali Latvijā tika atklāti 2021. gada 7. oktobrī. To vidū bija arī pirmais “Lidl” veikals Liepājā, Ganību ielā 182.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.