Piektdiena, 6. februāris
Dace, Dārta, Dora, Daris
weather-icon
+-7° C, vējš 1.34 m/s, A vēja virziens
ReKurZeme.lv bloku ikona

FOTO: Cīravas čempionāta riču račā kaujas sestdien būs jaunā mājvietā

Sestdien, 1. novembrī, jaunā mājvietā notiks Cīravas čempionāta riču račā astotais posms. Dalībnieki uz riču raču kaujām pulksten 10 tiks gaidīti Aizputes pagasta saieta namā.

Aizputes pagasta saieta namā uz astoto posmu gaidīti arī jauni dalībnieki, kas iepriekš nav piedalījušies, bet dienu vēlas pavadīt aizraujošās cīņās.

Cīravas čempionāts riču račā atsāksies pēc vasaras pārtraukuma. Vasaras pirmajā pusē turnīrā tika izpēlēti divi posmi. Ceļojošo Līgo kausu čempionāta sestajā posmā ieguva cīravniece Kristīne Zaharāne, otrā bija liepājniece Linda Liepiņa, bet trešo vietu ieguva Aizputes pagasta pārstāve Dzidra Šterna.

Savukārt septītajā posmā uzvarēja L. Liepiņa, otrais bija liepājnieks Uldis Dobelis, bet trešo vietu ieguva liepājniece Jana Egle.

Kopumā šogad Cīravas čempionātā riču račā būs desmit posmi.

Foto – Uldis Dobelis

ReKurZeme.lv bloku ikona Komentāri

ReKurZeme.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.