Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ģimenei no Dienvidkurzemes novada valsts svētku nedēļā Kuldīgas slimnīcā piedzimst dvīnītes

Latvijas valsts svētku nedēļā Kuldīgas slimnīcā, šogad jau trešo reizi, tika sagaidīti dvīņi – māsiņas Beāte un Paula. Viņas piedzima 16. novembrī. Savukārt Latvijas dzimšanas dienā 18. novembrī trīs ģimenēs piedzimuši dēli – skrundenieks Olivers, stendenieks Eliass un ventspilnieks Klāvs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dvīnīšu vecāki Ance Dreimane un Andris Meļķis ir no Dienvidkurzemes novada, meitiņas ģimenē ir pirmie bērniņi. Jaunā māmiņa atklāj, ka viņas ģimenē jau ir dvīņi un mammai esot bijusi nojauta, ka tas varētu īstenoties arī Ancei, vēsta Kuldīgas slimnīca.

“Laime pilnīga! Zinu, ka sākumā būs grūti, bet tas ir to vērts!”, savās izjūtās dalās dvīnīšu mamma.

Latvijas valsts Proklamēšanas dienā 18. novembrī Kuldīgas slimnīcā trīs ģimenes sagaidīja brašus dēlus – Oliveru, Eliasu un Klāvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Olivera vecāki Elīna un Klāvs Grīnbergi ir Kuldīgas novadnieki no Skrundas. Jautāti, vai sevi uzskata par Latvijas patriotiem, viņi atbild apstiprinoši. Viņu ģimenes vērtības ir būt godīgiem un saprast vienam otru. Latvijas iedzīvotājiem ģimene novēl būt saliedētiem, mīlēt Latviju, novērtēt brīvību. Oliveru mājās gaida māsas sešgadniece Lelde un četrgadniece Kate.

Eliasa vecāki Marta Zapacka un Ritas Jasjonis dzīvo Talsu novadā, Stendē. Marta atklāj, ka 7 gadus dzīvojusi ārpus Latvijas, bet vienmēr gribējies atpakaļ mājās. Par ģimenes svarīgākajām vērtībām viņa uzskata uzticību, atbalstu, mīlestību. Latvijas iedzīvotājiem viņa novēl: “Esiet atbalstošāki viens pret otru, izpalīdzīgāki! Un galvenais – mīliet un cieniet savas ģimenes, jo ģimene ir svēta lieta un mūsu valsts nākotne!” Eliasu mājās gaida māsa sešgadīgā Viktorija-Marta.

Klāva vecāki Simona un Vents ir ventspilnieki. Viņiem patriotisms nozīmē cieņu pret valsts simboliem un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, un rūpes par apkārtējo vidi. Par savas ģimenes vērtībām viņi uzskata kopā būšanu gan priecīgos, gan skumjos brīžos, savstarpēju atbalstu un mīlestību. Latvijai viņi novēl, lai ir saticība, miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts! Klāvu mājās gaida māsas – piecpadsmit gadus vecā Sibilla, septiņgadīgā Vivita un viengadniece Keita.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Oliveru un Eliasu sagaidīt palīdzēja vecmāte Inga Losāne, Klāvu – Gunta Cepurīte, Beāti un Paulu – Zane Japeniņa. Bērniņiem tika sagatavoti īpaši apsveikumi no Kuldīgas slimnīcas vadības.

Pagājušogad 18. novembrī Kuldīgas slimnīcā piedzima četras meitenītes. Sirsnīgi sveicieni Annijai, Stefānijai, Šarlotei Emīlijai un Viktorijai gada jubilejā!

Foto no Kuldīgas slimnīcas arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.