Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Grobiņā notiks pirmais Kurzemes Kultūras forums

Piektdien, 22. septembrī, pulksten 10 Grobiņas restorānā “Jūrpils” Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvalde kultūras nozares pārstāvjus un citus interesentus aicina uz pirmo “Kurzemes Kultūras forumu”, kura laikā ar iedvesmas stāstiem un nozares aktualitātēm uzstāsies kultūras nozares speciālisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foruma laikā ar vieslekcijām un stāstiem uzstāsies moderators, pasaules mazākās izstāžu zāles kurators Vilis Brūveris, Eiropas kultūras galvaspilsētas “Liepāja 2027” projektu vadītāja Kristīne Zvirbule, Kultūras ministrijas Valsts sekretāra vietnieks kultūrpolitikas jautājumos Uldis Zariņš, Jaunpils pagasta bibliotēkas vadītāja Inga Papendika, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Signe Pujāte, Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde, Kultūras centra “Siguldas Devons” direktore Jolanta Boirīte, radošā uzņēmēja, producente, lektore Elizabete Palasiosa, Ziedoņa muzeja vadītāja Rūta Šmite, kā arī “Kurzemes radio” raidījuma vadītāja Dace Blathena un Dienvidkurzemes novada tūrisma centra pārstāvji, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Ideja par Kurzemes Kultūras forumu radās, jo vēlējamies rast vietu, laiku un interesantu saturu, kur satikties kultūras nozares kolēģiem, lai iepazītu tos, kurus vēl nepazīstam, iedvesmotos viens no otra un cilvēkiem, kas rada un dara, uzzinātu nozares aktualitātes, pilnveidotos un gūtu ierosmi paskatīties uz to, ko darām no cita skatu punkta,” stāsta Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Inese Gusta.

“Programma veidota tā, lai būtu gan spārnos ceļošas satikšanās, gan sasaista radošo lidojumu ar realitāti un laiku, kurā dzīvojam. Dienas gaitā runāsim gan par kultūrpolitikas prioritātēm, gan personīgo izaugsmi – kā iesaistīt sabiedrību, lai kopīgi veidotu kultūras nama un centru saturu, un kā veidot un virzīt savu stāstu digitalizācijas laikmetā,” dalās foruma organizatore, Medzes un Vērgales pagastu kultūras pasākumu organizatore Daina Vanaga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība forumā ir bez maksas.

Obligāta pieteikšanās dalībai forumā līdz 20. septembrim. Pieteikties var šeit. Vietu skaits ierobežots.

Organizatori informē, ka pusdienas netiks nodrošinātas. Dalībniekiem būs iespēja pusdienot tuvākajā apkārtnē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.