Grobiņas peldētāja Embrekte Brazīlijā izcīna septīto vietu nedzirdīgo olimpiskajās spēlēs

Grobiņas peldētāja Zane Embrekte pirmdien Brazīlijā izcīnīja septīto vietu nedzirdīgo olimpisko spēļu sacensībās 200 metru kompleksajā peldējumā.

Priekšsacīkstēs Embrekte distanci peldēja divās minūtēs un 36,36 sekundēs, kas bija devītais labākais rezultāts 15 sportistu konkurencē. Finālā viņa ar finiša laiku divas minūtes un 37,08 sekundes ieņēma septīto vietu, no pirmā trijnieka atpaliekot gandrīz astoņas sekundes, vēsta LETA.

Savukārt 50 metru tauriņstilā vīriešiem Artis Vazdiķis priekšsacīkstēs ar finišu 27,63 sekundēs ieņēma 13.vietu, bet Rūdolfs Stupāns ar 28,80 sekundēm bija 18.pozīcijā starp 35 peldētājiem.

1. nedzirdīgo olimpiskajās spēlēs piedalās 78 valstu sportisti, sacenšoties 20 sporta veidos. Latvija šajā sporta forumā ir pārstāvēta ar septiņiem sportistiem: Laura Gaile (šaušana), Sergejs Soklakovs, Māris Grēniņš (abi – vieglatlētika), Zane Embrekte, Artis Vazdiķis, Kristofers Kraze, Rūdolfs Stupāns (visi – peldēšana).