“Grobiņas SC/LFS” izcīna kluba vēsturē pirmo uzvaru Latvijas futbola virslīgā

Līgas jaunpienācēja “Grobiņas SC/LFS” sestdien Liepājā “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas sestās kārtas mačā svinēja kluba vēsturē pirmo uzvaru virslīgā.

Grobiņnieki ar 3:0 (2:0) pieveica “Metta”, vēsta LETA.

Sestajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Devids Dobrecovs.

15.minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Rūdolfs Meļķis.

Markuss Kruglaužs pēc 11. un 22.minūtē saņemtām dzeltenajām kartītēm atstāja mājiniekus mazākumā.

Savukārt “Metta” pirmo spēlētāju maiņu veica jau 18.minūtē, kad laukumu atstāja uzbrucējs Mahamuds Karimu, viņa vietā laukumā nākot Markusam Ivulānam.

52.minūtē rezultāts kļuva 3:0, kad pēc tālās piespēles Roberts Meļķis pa labo laukuma malu apskrēja sedzēju un, pietuvojies vārtsarga laukumam, neatvairāmi sita vārtu tuvajā augšējā stūrī.

82.minūtē Deniss Halata no teicamas pozīcijas viesu soda laukumā aizripināja bumbu garām vārtu labajam apakšējam stūrim.