“Grobiņas SC/LFS” virslīgā uzvar “Audu”

“Grobiņas SC/LFS” otrdien Rīgā svinēja uzvaru “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 21.kārtas mačā.

Grobiņnieki ar 1:0 (1:0) pieveica “Audu”, vēsta LETA.

30.minūtē vārtus pēc Rodrigo Gauča piespēles guva Deniss Halata, kurš no soda laukuma kreisās puses pārsita bumbu pāri tālu no vārtiem izgājušajam mājinieku vārtsargam Krišjānim Zviedrim – 1:0.

65.minūtē tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu pēc Nazima Mammadzadas spēles savā soda laukumā ar roku ieguva mājinieki, taču Abioduns Ogunniji trāpīja pa labo vārtu stabu. Ar atkārtotu sitienu Ogunniji raidīja bumbu vārtos, taču vārti netika ieskaitīti, jo neilgi pirms tam mājinieki bija pārkāpuši noteikumus.

Vēl 78.minūtē Mateuss Klemente trāpīja pa viesu vārtu pārliktni, taču izlīdzināt rezultātu mājinieki nespēja.

Mājiniekiem tas bija trešais zaudējums pēc kārtas, pirms tam piekāpjoties turnīra līdervienībām RFS (1:3) un “Riga” (0:1). “Grobiņas SC/LFS” pēc sagrāves pret “Riga” (0:6) pēdējā aizvadītajā mačā ar 3:0 pārspēja “Daugavpili”.

Šosezon abas savstarpējās spēles bija noslēgušās neizšķirti – 1:1 un 2:2.