“Grobiņas SC” virslīgā smagi zaudē “Daugavpilij”

“Daugavpils” sestdien savā laukumā svinēja pārliecinošu uzvaru “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 29.kārtas spēlē.

“Daugavpils” ar 4:0 (2:0) pārspēja “Grobiņas SC/LFS”, vēsta LETA.

16.minūtē vārtus pēc Bartelemī Dijē piespēles guva Oļģerds Raščevskis, bet 18 minūtes vēlāk 2:0 panāca Armans Galajs.

56.minūtē pēc vēl vienas rezultatīvas Didjē piespēles 3:0 panāca Vollijs Fofana, bet 82.minūtē vārtus guva Didjē pēc Moameda Konē piespēles.

“Daugavpils” iepriekšējā kārtā pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, spēlējot 0:0 ar “Jelgavu”.

“Grobiņa”/LFS ir cietusi jau četrus zaudējumus pēc kārtas, priekšpēdējā mačā ciešot sagrāvi mačā ar “Riga” (1:6).

Pirmajās divās komandu savstarpējās spēlēs šosezon ar 2:0 un 3:1 uzvarēja daugavpilieši, bet trešajā mačā ar 3:0 pārāki bija Grobiņas futbolisti.

“Daugavpils” komandā nevarēja piedalīties uz vienu spēli diskvalificētais Gļebs Žaleiko, bet viesiem vienas spēles diskvalifikāciju izcieta Dāvids Družiņins.