“Hasenpoth” Aizputes čempionāta pusfinālā uzvar regulārā turnīra līdervienību “Kalveni”

“Hasenpoth” basketbolisti pirmdien, 8. janvārī, Aizputes sporta centrā Aizputes basketbola čempionāta pusfinālā uzvarēja regulārā turnīra līdervienību “Kalveni”.

“Hasenpoth” pusfinālā uzvarēja ar 81:74, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta galvenais tiesnesis Gints Sedols.

Pēc pirmās ceturtdaļas ar 26:20 vadībā bija “Kalvene”, kas pēc pirmā puslaika bija priekšā ar viena punkta pārsvaru – 40:39. Pēc trim ceturtdaļām ar 65:56 vadībā bija “Hasenpoth”.

Otrā pusfināla spēle notiks trešdien, 10. janvārī, kad pulksten 19.30 Aizputes sporta centrā spēlēs SK “Jumts” un “Gavieze”.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka SK “Jumts” ceturtdaļfinālā ar 75:63 uzvarēja “RK Metāls” vienību. Savukārt “Hasenpoth” ceturtdaļfinālā ar 73:66 pārspēja “Apriķus”.

Aizputes basketbola čempionāta spēles par zelta un bronzas godalgām būs 19. janvārī.