Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Hoijeres kundzes viesu nama pagalmā būs iespēja iegādāties austeres no Latvijas čempiona austeru atvēršanā Renāra Purmaļa

Ceturtdien, 11. jūlijā, pulksten 19 Liepājas 17.–19. gadsimta interjera muzeja pagalmā Kungu ielā 24 norisināsies tirgošanās ar austerēm, kuras sev līdzi būs atvedis šefpavārs, austeru eksperts un Latvijas čempions austeru atvēršanā Renārs Purmalis. Par muzikālo noformējumu pagalmā gādās Dzintars Beitāns (vijole) un Māris Kupčs (ģitāra), bet par atspirdzinošiem dzērieniem – Hoijeres krogs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tirgošanās ar austerēm notiks pēc “Vasaras grila uzkodu meistarklases”, ko vadīs Renārs Purmalis, kurš pazīstams arī kā zīmola un grāmatas “Gatavo dabā” autors. Visas vietas meistarklasē jau aizpildītas, bet ikviens interesents ir aicināts nākt un sastapt Renāru Purmali klātienē plkst. 19. Šajā laikā ieeja Hoijeres nama pagalmā būs bez maksas, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas muzeja filiāles “Liepājas 17.–19.gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams”” vadītāja Ilze Skangale.

Kamēr norisināsies pagalma aktivitātes, ārpus ierastā darba laika apmeklētājiem būs pieejamas arī interjera muzeja ekspozīcijas, un zinošie stāstnieki būs gatavi atbildēt uz viesu interesējošiem jautājumiem.

Renārs Purmalis sevi dēvē par konceptpavāru. Pēc vairāku gadu darbošanās dažādos Latvijas un ārvalstu restorānos viņš ir pievērsies gatavošanai dabā. Ar savu zīmolu “Gatavo dabā” Renārs ved cilvēkus pārgājienos un gatavo visiem gardu maltīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Televīzijā Renārs Purmalis savulaik vadījis autorraidījumu “Gatavo dabā”, bet Latvijas Radio – raidījumu “Nogaršo ar pieci”.

Renārs Purmalis pazīstams kā austeru eksperts un Latvijas čempions to atvēršanā, piedalījies arī Pasaules austeru atvēršanas čempionātā, ierindojoties otrajā vietā.

Austeru pasaulē ir desmitiem pilnīgi dažādu austeru. Renārs Purmalis ar austeru audzēšanas procesiem un niansēm iepazinies, apciemojot vairākas austeru fermas, festivālus un bārus visā pasaulē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visa vakara garumā Hoijeres nama pagalmā darbosies “Hoijeres kroga” tirdzniecība, un klātesošajiem būs iespēja tikt pie glāzes atspirdzinoša dzēriena.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.