Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Idejas darba pasākumiem

Darbs mūsdienās vairs neaprobežojas tikai ar strādāšanu no rīta līdz vakaram. Arī uzņēmumi ar saspringtu darba grafiku atrod laiku saviesīgiem pasākumiem, kur kopā atpūsties un aprunāties neformālā gaisotnē.

Saprotot, ka pasākumu organizēšana ir laikietilpīga un prasa zināmas iemaņas un pieredzi, lai viss izdotos, uzņēmumi aizvien biežāk izvēlas uzticēt šo pienākumu profesionāļiem. Pasākumu aģentūra, kas šos pienākumus veic ikdienā spēj nodrošināt augstāku kvalitāti un ļauj uzņēmuma darbiniekiem koncentrēties uz tiešo pienākumu veikšanu.

Pasākumu rīkotāji SmartStream organizē svētkus un kopā sanākšanas uzņēmumiem visdažādākajos formātos. Neatkarīgi no tā vai uzņēmumā ir desmit, divdesmit vai simts darbinieki aģentūra nodrošina augstu kvalitāti un maksimālu pievienoto vērtību.

Meklējot labākās idejas darba pasākumam, ir vērts izvērtēt vairākus variantus un izvēlēties kolektīvam piemērotāko. Ja nevarat izvēlēties, konsultējieties ar profesionāļiem.

Sporta spēles
Vasara ir īstais laiks sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Kopā sportojot, izklaidējoties un atpūšoties varēsiet iepazīties tuvāk un lieliski pavadīt laiku. Mūsdienās sporta spēles vairs nav tikai futbols, basketbols vai volejbols. Tā vietā ir nācis plašs gan individuālu, gan komandas sporta spēļu klāsts, kurā vieta atrodas ikvienam kolektīva dalībniekam.

Tiem uzņēmumiem, kas vēlas tradicionālas sporta spēles ar vēl no skolas laikiem ierastajām sportiskajām aktivitātēm ir vērts vismaz nedaudz atsvaidzināt programmu ar inovācijām. Ļoti liela varbūtība, ka tematiskās sporta spēles ar mūziku, gardiem ēdieniem un šova elementiem izpelnīsies lielāku piekrišanu nekā vienkārša sportošana.

Team building pasākumi
Komandas saliedēšana ir izšķiroši svarīga, ja vēlaties uzlabot kolektīva gaisotni un palielināt iespējas sasniegt augstus rezultātus. Komandas saliedēšanas pasākumi un tajos iekļautās aktivitātes var būt dažādas. Sākumā parasti ir iesildošās jeb atraisošās aktivitātes, kam seko radošā, sportiskā, mākslinieciskā un jautrā daļa.

Konkrēta aktivitāšu izvēle atkarīga no pasākuma mērķa, dalībnieku vecuma, veselības stāvokļa, kolektīva lieluma un citiem faktoriem. Ir iespējams organizēt vienas vai vairāku dienu team building pasākumus.

Meistarklases
Privātās meistarklases tieši jūsu darba kolektīvam vai komandai sniedz individuālu attieksmi, intīmāku atmosfēru un kopēju piedzīvojumu. Meistarklašu veids, ilgums un formāts var ļoti atšķirties.
Šobrīd populāras ir mākslinieciskās un kulinārās meistarklases. Kopīga gleznošana, grillēšana, burgeru darbnīca vai garšvielu meistarklase ļauj gūt jaunu pieredzi un patīkami pavadīt laiku. Dalība meistarklasē var tikt rīkota kā individuāls pasākums vai kā daļa no plašāka komandas saliedēšanas pasākuma.

Balles un uzņēmuma jubilejas
Kopīga svētku svinēšana, dejošana, dziedēšana un lustēšanās līdz rīta gaismai joprojām ir ļoti populārs veids, kā nosvinēt uzņēmumam svarīgus panākumus vai atzīmēt Jauno gadu.

Dāmas velk vakarkleitas, kungi smukāko uzvalku vai vienojas par brīvu ģērbšanās stilu un pucējas kā nu katrs vēlas. Miegainākie dodas prom jau savlaicīgi, bet izturīgākie paliek līdz pašām beigām.

Pasākumu aģentūra atrod telpas, mūziķus, vakara vadītājus, ēdinātājus un parūpējas, lai pasākuma organizatoriskā daļa būtu izpildīta uz desmit. Darba kolektīvam atliek ballēties un svinēt.

Citas idejas darba pasākumiem
Augstāk apskatītie varianti nav vienīgās iespējas, kā rīkot darba pasākumu. Ja vēlaties atrast vairāk idejas, ielūkojieties Smart Stream mājaslapā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.