Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ievēlēta Dienvidkurzemes novada pašvaldības izpilddirektora vietniece un divi pārvalžu vadītāji

Andris Dēlands (pa kreisi), Eva Mahta un Artis Rimma. Foto – dkn.lv

Dienvidkurzemes novada domes sēdē ceturtdien, 26. maijā, deputāti ievēlēja Dienvidkurzemes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieci un divus pilsētu un pagastu apvienību pārvalžu vadītājus. Visi trīs izvēlēti konkursa kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz izpilddirektora vietnieka amatu bija pieteikušies 17 pretendenti. Uz Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvaldes vadītāja vietu bija pieteikušies trīs pretendenti, uz Embūtes un Kalvenes pagastu apvienības pārvaldes vadītāja vietu – 4 pretendenti, ziņo Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Par izpilddirektora vietnieci deputāti ievēlēja Evu Mahtu, Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvaldes vadītājs turpmāk būs Artis Rimma un Embūtes un Kalvenes pagastu apvienības pārvaldes vadītājs – Andris Dēlands.

Eva Mahta šobrīd dzīvo Liepājā, taču viņas saknes ir Dienvidkurzemes novadā – gan Vērgalē, gan Ziemupē. Liepājas universitātē viņa ieguvusi uzņēmuma un iestādes vadītāja kvalifikāciju un augstāko profesionālo bakalaura grādu vadības zinībās. E. Mahtas iepriekšējā darba vieta ir Valsts vides dienesta Kurzemes reģionālās vides pārvaldes vadītāja. Pirms kļūšanas par direktori, E. Mahta šajā iestādē pildīja pienākumus, kas bija saistīti ar finanšu un rezultatīvo rādītāju plānošanu, analizēšanu, datu kvalitātes kontroli un veica citus darbus, kā arī piedalījusies jaunas informācijas sistēmas izstrādē un ieviešanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piesakoties izpilddirektores vietnieces amatam, E. Mahta sevi raksturoja kā līderi ar pieredzi un zināšanām personāla vadībā un klientu apkalpošanā. Iepazīstoties ar deputātiem domes sēdē, viņa sacīja: “Man rūp novada attīstība un iedzīvotāju labklājība.” Un uzsvēra: “Mana stiprā puse ir komunikācija un sadarbības veidošana.”

Artis Rimma ir grobiņnieks. Latvijas Lauksaimniecības Universitātē viņš ieguvis augstāko izglītību Ekonomikas fakultātē finanšu un grāmatvedības specialitātē, savukārt SIA “Komercizglītības centrs” papildinājis zināšanas vadības zinībās un uzņēmuma vadīšanā.

A.Rimmas līdzšinējā darba vieta ir namu apsaimniekošanas uzņēmums “Liepājas namu apsaimniekotājs”, kur viņš ir valdes loceklis un strādā 12 gadus. Pirms tam A. Rimma septiņus gadus bija priekšsēdētājs Liepājas pilsētas Sabiedrisko pakalpojumu regulatorā un piecus gadus direktora vietnieks namu apsaimniekošanas uzņēmumā “Vecliepāja”. A. Rimma ir arī Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas valdes loceklis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stājoties Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvaldes vadītāja amatā, A. Rimma norādījis, ka ilgstošā pieredze vadošos amatos var palīdzēt veiksmīgi sasniegt Dienvidkurzemes novada pašvaldības mērķi – efektīvi nodrošināt Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas pārvaldes darbu. Kā vienu no būtiskiem faktoriem veiksmīgai uzdevumu īstenošanai jaunais pārvaldes vadītājs min komunikāciju ar sabiedrību. Viņš arī norādīja, ka spēj strādāt paaugstināta stresa apstākļos, vadīt komandu un pieņemt stratēģiskus un operatīvus lēmumus.

Savukārt A. Dēlands jau iepriekš bijis Kalvenes pagasta vadītājs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.