Ivo Skripko sit gan savos vārtos, gan “Nīcai/OtankiMill” gūst uzvaras vārtus

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti sestdien, 15. oktobrī, Nīcas sporta hallē “Optibet” telpu futbola virslīgā ar 5:4 uzvarēja “Kengaroos” vienību.

Nīceniekus ceturtajā minūtē vadībā izvirzīja Daniels Sērmoliņš, bet devītajā minūtē viesi guva divus vārtus, panākot 2:1 savā labā. 12. minūtē “Kengaroos” vienība jau panāca divu vārtu pārsvaru, bet minūti vēlāk Aleksis Kristaps Rozenbergs mājiniekiem vienus vārtus atguva.

Mača 15. minūtē viesi iesita savos vārtos – 3:3. Pēc pirmā puslaika rezultāts uz tablo bija neizšķirts.

Otrā puslaika sākumā nīceniekus vadībā izvirzīja Rihards Konovalovs. 37. minūtē “Nīcas/OtankiMill” futbolists Ivo Skripko iesita bumbu savos vārtos – 4:4. Minūti vēlāk I. Skripko sita bumbu īstajos vārtos, ļaujot “Nīcai/OtankiMill” svinēt uzvaru ar 5:4.

Sestdien, 22. oktobrī, pulksten 15 nīcenieki savā laukumā spēlēs pret “Jēkabpils Lūšiem/Ošukalnu”.