Liepājā notiks "Latvian Blues Band" 20 gadu jubilejas koncerts

Šodien, 23.jūlijā, plkst.19 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" notiks "Latvian Blues Band" 20 gadu jubilejas koncerts, aģentūru LETA informēja SIA "Lielais Dzintars" pārstāve Elizabete Hartmane.
Pasākuma organizatori atzīmē, ka "Latvian Blues Band" koncerti pēdējā laikā biežāk klausāmi ārpus Latvijas robežām, tāpēc blūza cienītājiem šī būs lieliska iespēja baudīt grupas uzstāšanos Latvijā.
Divu desmitgažu laikā apvienība izdevusi sešus mūzikas albumus, kā arī uzstājusies Latvijā un ārpus tās. Grupa ar panākumiem devusies ārvalstu koncerttūrēs un īstenojusi dažādus sadarbības projektus ar pasaules līmeņa zvaigznēm - Džonu Praimeru, Karlosu Džonsonu, Braienu Lī un daudziem citiem.
Grupa arī aizvadījusi vairākus koncertus ASV, Kanādā, Krievijā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Nīderlandē, Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Dānijā, Norvēģijā un cituviet. Grupa piedalījusies lielākajos Eiropas blūza festivālos - "Euro Jazz' Atēnās, "Sierre Blues" Šveicē, "Narcao Blues" Sardīnijā un citos.
"Latvian Blues Band" līderis Jānis Bukovskis stāsta, ka grupas mērķi - apgūt plašāku mūzikas tirgu, gūt atzinību ārvalstīs un veidot dažādus sadarbības projektus - nu jau kļuvuši par panākumiem.
Grupa šobrīd turpina darbu pie jaunā studijas albuma, tādēļ jubilejas koncertā Liepājā būs iespēja dzirdēt gan klausītājiem jau zināmas un iemīļotas dziesmas, gan pavisam jaunas kompozīcijas no topošā albuma. Liepājas koncertā grupai uz skatuves pievienosies saksofonists Artūrs Sebris, ģitārists Jānis Kalniņš, kā arī trombonists Kārlis Feldbergs.

Pievieno komentāru

Izklaide